Şevval Sam'dan Yasak Elma Hakkında Açıklama! Yaşlanmak İstemiyorum

Fox TV kanalının uzun soluklu projelerinden olan Yasak Elma beşinci sezon finaline doğru hazırlanıyor. İyi reyting ortalamaları ve izleyenlerin sosyal medyada birçok yorum yapması diziye olan ilginin bitmediği yönündedir.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Şevval Sam'dan Yasak Elma Hakkında Açıklama! Yaşlanmak İstemiyorum

Fox TV kanalının uzun soluklu projelerinden olan Yasak Elma beşinci sezon finaline doğru hazırlanıyor. İyi reyting ortalamaları ve izleyenlerin sosyal medyada birçok yorum yapması diziye olan ilginin bitmediği yönündedir. Şevval Sam dizisi ile ilgili ve kendisinin altıncı sezonda yer alıp alamayacağı yönünde açıklamalarda bulundu.

Yasak Elma projesi beşinci sezonuyla Fox TV ekranlarında devam ediyor. Eda Ece ve Şevval Sam dışında hemen hemen bütün oyuncuların değiştiği projeden altıncı sezon hazırlıkları ile ilgili haber geldi. Gelecek sezonda kesin olarak Eda Ece'nin yer alacağı projede Şevval Sam'ın yer alıp almayacağı ile ilgili henüz kesinleşen bir durumun olmadığı yönünde ifadeler bulunuyor. Gazeteci yazar Birsen Altuntaş'ın kendi köşesinde yazdığına göre Eda Ece dışında kimsenin Yasak Elma'da kalma garantisi görünmüyor.

Şevval Sam'ın Ender karakteri olarak yer aldığı Yasak Elma dizisinin geçen seneki sezon finalinde başarılı ismin açıklamaları damga vurmuştu. Yasak Elma dizisinde yaşlanmak istemediğini ifade eden Şevval Sam'ın bu açıklamalarından sonra altıncı sezon için nasıl bir yol izleneceği merak konusu oldu. Yıldız ve Ender karakterleri Yasak Elma dizisinin adeta kilit noktası olarak öne çıkıyor. Kâh barışan kâh arkadan iş çeviren ikilinin izlenme oranlarına etkisi ise açıkça görülüyor.

Altıncı Sezon Hazırlıkları

Haziran ayının ortasında sezon finali yapması planlanan Yasak Elma projesinde hikâyenin değişeceği yönünde izlenimler mevcuttur. Beşinci sezondan bambaşka bir Yasak Elma izleyecek olan seyirciler için yeni karakterler ve yeni senaryo hayli ilgi çekici olacaktır. Yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başlandığı görülen Yasak Elma projesi uzun soluklu olmasına rağmen seyirci ilgisini üzerinden hissediyor.

Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay ve Biran Damla Yılmaz gibi oyuncuların yer aldığı projede birinci sezondan beri yer alan Yıldız ve Ender karakterlerinin yeni sezonda yan yana olmasını seyirciler istiyor. Şevval Sam'ın yaptığı yeni açıklamada ise yeni sezonda olma ihtimali üzerinde durdu. Eski açıklamalarına göre şimdi kesin konuşmayan Şevval Sam'ın gelecek sezonda Ender karakterine hayat verip vermeyeceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır.

Keşfet