Sevenlerine Müjde: Cem Davran Ekranlara Dönüyor

Başarılı oyuncu Cem Davran yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Pandemi döneminde de boş durmayan usta isim 1 yıl kadar ekranlardan uzak kalmıştı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sevenlerine Müjde: Cem Davran Ekranlara Dönüyor

Başarılı oyuncu Cem Davran yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Pandemi döneminde de boş durmayan usta isim 1 yıl kadar ekranlardan uzak kalmıştı. Yeni projesi belli olan Cem Davran'ın diğer bir usta oyuncu olan Vahide Perçin ile başrol olarak yer alacağı dizisinin adı ise Hakime Hanım'dır.

Birçok Sinema, Dizi Ve Çeşitli Projeler

1964 yılında İstanbul ilinde doğan Cem Davran küçük yaşlardan itibaren ekranlarda yer aldı. Küçük yaşta oynadığı Yusuf ile Kenan filminde ödül alan başarılı isim aktif olarak oyunculuk kariyerini halen sürdürüyor. Babasının tiyatrolarda çalışmasından etkilenen usta ismin macerası bu şekilde başladı. Tiyatro sahnesinde yaklaşık 10 yıl gibi bir süreden beri yer almayan oyuncu film ve dizilerde sık sık boy göstermeye devam ediyor.

cem-davran-kimdir-askin-tarifi-cem-davran-kac-14185265-7733-amp.jpg

Cem Yılmaz'ın Karakomik Film serisinin hepsinde yer alan oyuncu uzun zamandır da sinema filmlerinde yer almıyordu. Pandemi de boş oturmayan Cem Davran 2019 yılında Kardeş Çocukları dizisinde yer almıştı. Daha sonra dijital platform için çekilen Yarım Kalan Aşklar ve Aşkın Tarifi dizileri ile arayı soğutmadan hayranlarıyla buluşmaya devam etti. Sinema filmlerinden ziyade dizi projeleriyle öne çıkan usta oyuncu ve sunucu ATV’nin yeni dizisi ile ekranlara yeniden dönüyor. Hakime Hanım dizisinde Vahide Perçin'in canlandıracağı karakterin eşi olarak ekran karşısına çıkmaya hazırlanan Cem Davran arayı fazla soğutmadan tekrar ekranlarda boy gösterecektir.

Hakime Hanım Dizisi Geliyor

ATV yaz ekranı için hazırlıklarına devam ediyor. Projelerini bir bir açıklayan ATV yönetimi Hakime Hanım ile bomba gibi bir sezon geçirmek istiyor. Vahide Perçin ve Cem Davran 'ı bir araya getiren projenin hikâyesini Ayfer Tunç'un hazırlayacağı ifade edildi. Hakim Hanım olarak Vahide Perçin'in yer alacağı dizi dram türündeki projeler arasında yer almaya hazırlanıyor.

Cem Davran' ı 1 yıl sonra ekranlara döndürecek olan Hakime Hanım dizisinin oyuncu kadrosu net olarak açıklanmadı. Kadronun açıklanmasından sonra sete çıkması öngörülen Hakime Hanım dizisi ATV için önemli projeler arasında yer alıyor. Usta isimlerin yer almaya hazırlandığı Hakime Hanım dizisi yakında ATV ekranlarında olacaktır.

Keşfet