“Sen Affetsen Ben Affetmem” Şarkısını Okuması Yasaklandı! Mehtap Yılmaz Gözyaşlarına Boğuldu!

TV 8 ekranlarında her gün yayınlanan 2. Sayfa isimli program ilginç bir konuya ev sahipliği yaptı. Mehtap Yılmaz’ın konuk olarak katıldığı programda şarkıcı göz yaşları içinde kaldı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
“Sen Affetsen Ben Affetmem” Şarkısını Okuması Yasaklandı! Mehtap Yılmaz Gözyaşlarına Boğuldu!

Son günlerde sinema ve müzik dünyasının gözü kulağı, Bergen’in filmi ve çıkacak albümü üzerinde yer alıyor. Bunlardan birisi de Mehtap Yılmaz olmak istiyordu. Ancak alınan bir karar ile Mehtap Yılmaz’ın bu şarkıyı iki ay boyunca okuması yasaklandı. Şarkıyı yorumlayan ve Cuma günü klibini yayınlamaya hazırlanan sanatçı bu karar üzerine göz yaşları içerisinde kaldı. “Kimsenin hakkı kimsede kalmaz” açıklaması yapan sanatçı bu haksız duruma isyan etti.

Klibin Çıkarılması Yasaklandı

Bu kararın neden alındığıysa kısa sürede ortaya çıktı. Klibi çeken ve 4 Mart Cuma günü yayınlayacak olan güzel şarkıcının sahnesinde bu şarkıyı söyleyebileceği ancak hazırladığı klibi çıkarmasının iki ay boyunca yasaklandığı aktarıldı.

Bunun sebebi olarak çok kısa bir süre sonra çıkacak olan Bergen’e Saygı albümü olduğu tahmin ediliyor. Bu albüm filmden hemen önce yayınlanacak ve insanların beğenisine sunulacak. Bu albümde “Sen affetsen ben affetmem” isimli şarkı Gülşen tarafından seslendirileceği duyuruldu. Tahminlere göre aynı anda iki türlü şarkının ve farklı yorumların çıkacak olmaması için bu kararın aldırıldığı tahmin ediliyor.

İki ay geçtikten sonra Mehtap Yılmaz tarafından seslendirilen şarkı, klibi ile birlikte yayınlanabilecek. Şarkıcı bu durumla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Müzik kariyerimi etkileyecek bir karar aldılar. Düet yapmak istiyordum ve ancak bunlara engel oldular. Arkamda sevenlerim var ve daha güçlü bir şekilde burada yer almaya devam edeceğim. Demek ki benden çok korkmuşlar ki bu kararı almışlar şeklinde açıklamalarda bulundu.

Alınan bu kararın Saygı albümünde yer alacak bir şarkının başka bir sanatçının söyleyerek gündem olmasının önüne geçmesine engel olmak olduğu düşünülüyor. Ama bu konuda yasak dışında herhangi bir açıklama ve durum bulunmuyor.

Keşfet