Sadık'ı Reha Özcan'dan kötü haber!

Şimdilerde ‘Üç Kız Kardeş’ isimli diziyle televizyon ekranlarında ve Bir Garip Orhan Veli Müzikali ile tiyatro sahnesinde izleyici karşısına çıkan 59 yaşındaki oyuncu Reha Özcan Burdur’da şanssız bir k-aza geçirdi. Köpek saldırısına uğrayan Reha Özcan yaralandı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Sadık'ı Reha Özcan'dan kötü haber!

Daha önce Poyraz Karayel, Mucize Doktor, Seksenler, Bizim Hikaye, Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Gecenin Kraliçesi gibi yapımlarda rol alan ve şimdilerde İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlanan ve her salı akşamı Kanal D’de yayınlanan ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde hayat verdiği Sadık karakteri ve Bir Garip Orhan Veli Müzikali ile izleyici karşısına çıkan oyuncu Reha Özcan sevenlerini korkuttu.

''BURDUR TURNESİNDE BACAĞIMI KÖPEK ISIRDI''

Zorlu PSM'de gerçekleşecek olan Bir Garip Orhan Veli Müzikalinin iptal olmasının nedenini açıklayan Reha Özcan konu ile ilgili Instagram hesabından bir video yayınladı. Bacağını köpek ısırdığını belirten ve hala canının çok acıdığını söyleyen Reha Özcan başında geçen talihsiz olayı takipçileri ve hayranlarıyla paylaştı. Üç Kız Kardeş dizisinin çekimlerine devam ettiğini de söyleyen Reha Özcan açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

''Herkese merhaba. Bu sefer bir iptal duyurusu yapmak için gerçekleştiriyorum bu canlı yayını. 20 Mayıs'ta Zorlu PSM'de yapacağımız oyunumuz Bir Garip Orhan Veli maalesef Burdur turnesinde başımıza gelen bir olaydan dolayı iptal oldu. Burdur'da köpeklerden kaçarken, köpeklerin bir suçu yok bizin hatamız. Koyun sürüsünün önünden geçmeye çalıştık ve tabiki oradaki çoban köpekleri de sürüyü korumak için üzerimize saldırdı. Kaçarken sol ayağımdaki alt baldır yaralandı ve travmatik bir şey oluştu orada. Yürüyemiyorum. Burdur'da oyunu seyredenler zaten görmüştür, oturarak oyunu oynamak zorunda kaldım. Fakat canım hala çok yanıyor. O yüzden 20 Mayıs'taki oyunumuzu 17 Haziran'a ertelemek zorunda kaldık. Umarım 17 Haziran'da daha sağlıklı şartlarda buluşuruz. Dediğim gibi köpeklerin hiçbir suçu yoktu. Hayvanların alanına biz girdik ve onlar da saldırdılar. Aramızda köpek fobisi olan arkadaşlar vardı. Yarma gibiler ama yine de korkuyorlar, ben de korkuyorum. Kaçtık ama bu bizim hatamızdı. Hayvan sevmeyenlerin hemen bu fırsatlardan yararlanmaya çalışmalarını engellemek için yapıyorum bu açıklamayı ve suçlu bizdik. Teşekkür ediyorum. Hepinizi seviyorum. Umarım daha güzel günlerde görüşürüz. Diziye bir şey olacak diye korkmayın. Çekimlere devam ediyorum. Bütün geçmiş olsun dileklerine teşekkür ediyorum.''

Reha Özcan'ın paylaşımının altına aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu takipçilerinden 'geçmiş olsun' mesajları yağdı.

Keşfet