PowerTürk Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu! Gecenin En Güçlü İsimleri Kimler Oldu!

Yılın en iyi ses sanatçılarının sahiplerini bulunduğu PowerTürk Müzik Ödülleri dağıtıldı. En güçlü, en iyi, hayat boyu başarı ödülü gibi birçok ödül sahibini buldu. Aynı zamanda birçok sanatçıya ödülleri NFT olarak da dağıtılması dikkat çektir.

Yayınlanma:
Güncelleme:
PowerTürk Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu! Gecenin En Güçlü İsimleri Kimler Oldu!

Renkli bir şekilde geçen törende, sanatçıların aldıkları ödüllerden sonra yaşadıkları mutluluklar görülmeye değerdi. Halk tarafından oylanarak verilen bu ödüller sebebiyle sahneye çıkan birçok ünlüye ödülleri takdim edildi.

10 farklı kategori de dağıtılan ödüllerde birçok dikkat çeken isim yer aldı. Törende hayat boyu başarı ödülü güzel sanatçılarımızdan birisi olan Nükhet Duru’ya verildi.

10 Farklı Dalga Ödül Verildi

PowerTürk Müzik ödüllü renkli bir tören ile yapıldı. 10 Farklı dalga dağıtılan ödüllerde öne çıkan isimler ilgi çekici oldu.

Hadise, “En Güçlü Kadın Şarkıcı” ödülünün sahibi olurken, onun bu ödülü almasında etkili olan hayranlarına teşekkür eden bir açıklama yaptı. “En Güçlü Erkek Şarkıcı” ödülünün sahibi “Martılar” şarkısıyla Edis’e gitti Ülkede olmayan sanatçı bir teşekkür videosu gönderdi.

En güçlü beraberlik ödülünün sahibi “Rüyamda Buluttum” şarkısını beraber seslendiren Demet Evgar ve Can Bonomo oldu. Cemal Can Canseven, en güçlü yükselen şarkıcı ödülünün sahibi oldu.

Gecenin belki de en anlamlı ödülünün sahibi Nükhet Duru’ya verildi. Hayat boyu başarı ödülünün sahibi olan güzel sanatçı yeni çalışmalar üretmek için kendinde güç bulunduğu ve bu benim sahne de ki 50. Yılım açıklamasını yaptı.

Emir Can İğrek, programda en güçlü klip ödülünün sahibi oldu. Magazin dünyasının yakından takip ettiği programda ödüllerin verilmesinde halk oylamasının etkili olması sanatçılar açısından daha anlamlı bir hal aldı. Çünkü ödüllerin onlara direk halk oylaması ile verilmesi hayranları sayesinde bu ödüllerin sahibi olmalarını sağladı.

Tüm sanatçılar aldıkları ödüllerin ardından hayranlarına teşekkür ederken, ilerleyen dönemde bu ödüllerin kendileri için doğru adımları ve daha iyi adımları atmaları için önemli bir destek olacağını da aktardılar.

Keşfet