Nurgül Yeşilçay Trafik Kazası Yaptı ve Hastaneye Kaldırıldı! Sevilen oyuncunun Sağlığı ile İlgili Açıklamalar Geldi!

Nurgül Yeşilçay trafik kazası geçirdi ve ağzına ve çenesine dikiş atıldı. "Son Nefesime Kadar" dizisiyle ekranlara dönüş yapan sevilen oyuncu, kendi arabasını sürerken büyük bir trafik kazası geçirdi ve resmen ölümden döndü. Merak ettiğiniz tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Nurgül Yeşilçay Trafik Kazası Yaptı ve Hastaneye Kaldırıldı! Sevilen oyuncunun Sağlığı ile İlgili Açıklamalar Geldi!

Sağlığından bahseden ünlü oyuncu, "Ağzıma ve çeneme dikiş atıldı. Elbette hasar kaldı ve bir süre daha devam edecek” dedi. Aşk ve Ceza, Paramparça, Gülperi ve Aşk Kırmızı gibi birçok projede rol alan ve en son FOX'ta yayınlanan Son Nefesime Kadar adlı dizide başrol olan Nurgül Yeşilçay, neden sesiz kaldığıyla alakalı açıklamalar yaptı. Yakın zamanda kendi otomobiliyle feci bir trafik kazası atlattığını açıkladı.

Nurgül Yeşilçay sosyal medya hesabından açıklamalar yaptı

Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldığını ve yüzünde dikişler olduğunu açıkladı. Nurgül Yeşilçay, yaşadıklarını paylaşmanın yanı sıra sosyal medya hesabını sağlık durumunu güncellemek için de kullandı. Yeşilçay, “Uzun zamandır buralarda aktif değildim, Hastanelerde boğuşuyordum çünkü. Kendi kullandığım araçla büyük bir kazadan kurtuldum" dedi. “Ağzıma ve çeneme dikiş atıldı. İz kaldı ve bir süre daha devam edecek. Biraz yamuğum ama gördüğünüz gibi iyiyim. Lütfen kemerinizi takmayı unutmayın. Kazanın üzerinden yaklaşık bir ay geçti. Şimdi iyiyim. İşimizin gücümüzün başındayız. Hepinize çok teşekkür ederim” diye ekledi.

Nurgül Yeşilçay kimdir?

Nurgül Yeşilçay, 26 Mart 1976'da Afyonkarahisar'da doğdu. Orta okul ve lise eğitimini İzmir'de tamamladı. 2001 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite yıllarında oynadığı İkinci Bahar adlı dizide Gülsüm rolüyle fazlasıyla ünlendi. 2002 yılında Çağan Irmak'ın yönettiği Asmalı Konak dizisinde "Bahar Karadağ" karakterini canlandırarak ününü devam ettirdi. Aynı yıl Teoman ile birlikte Mumya Firarda filminde de rol aldı. 2003 yılında Abdullah Oğuz'un yönettiği Asmalı Konak üçlemesinin devamı niteliğindeki Asmalı Konak-Hayat'ta Özcan Deniz ile birlikte rol aldı. 26 Ekim 2004'te aynı dizide rol aldığı Cem Özer ile evlendi. 22 Mayıs 2005 yılında oğlu Osman Nejat dünyaya geldi.

Keşfet