Ne konuşabiliyor, ne yalnız yürüyebiliyor! Sinem Kobal'ın hastalığı belli oldu

Ünlü oyuncu Sinem Kobal kısa bir süre önce eşi Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte kameralara yakalandı. Kobal'ın yürümekte büyük zorluk çektiği görülürken, aynı zamanda konuşamadığı da dikkatlerden kaçmadı. Hastaneden çıktıktan sonra kameralara açıklama yapan çift, bakın neler söyledi... Kobal'ın hastalığı herkesi şaşırttı!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ne konuşabiliyor, ne yalnız yürüyebiliyor! Sinem Kobal'ın hastalığı belli oldu

Sinem Kobal hasta haliyle kameralara yakalandı! Ünlü oyuncu, son görüntüleriyle hayranlarını adeta şaşkına çevirdi. Kobal'ın hastalığı sevenlerini oldukça üzdü. İşte detaylar...

Karar'da yer alan habere göre kısa süre önce ikinci bebeğini kucağına alan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu hastane çıkışı görüntülendi. Gazetecilere hastalığı hakkında açıklama yapan Sinem Kobal konuşmakta güçlük çekti. İşte ünlü oyuncuyu doğumdan hemen sonra hastanelik eden rahatsızlığı...

SİNEM KOBAL VE KENAN İMİRZALIOĞLU ÇİFTTİNDEN SEVENLERİNİ ÜZEN HABER

2016 yılında sürpriz bir şekilde hayatlarını birleştiren Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çiftinin ikinci bebek heyecanının üzerine hastalık gölgesi düştü. Kısa bir süre önce ikinci kızı Leyla'yı kucağına alan Sinem Kobal hastane çıkışı görüntülendi.

sinem-kobal-3.jpg

SİNEM KOBAL KONUŞMAKTA ZORLANIYOR

Ünlü oyuncu Sinem Kobal geçirdiği rahatsızlıktan dolayı konuşmakta zorlandı. Hastane çıkışı eşi Kenan İmirzalıoğlu ile görüntülenen Sinem Kobal hastalığın doğumdan önce başladığıını ve tedavi için doğumu beklediklerini açıkladı. Konuşmakta zorluk çeken Sinem Kobal'ın yürürken de zorlandığı gözlerden kaçmadı.

2016 yılında masal gibi bir düğünle evlenen Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti 2020 yılında kızları Lalin'i kucaklarına almıştı. Lalin'in doğumundan kısa bir süre sonra ikinci bir bebek beklediklerini açıklayan ünlü çift geçen haftalarda da ikinci kızları Leyla'yı kuçaklarına aldılar. Evlilik ve çocuklar derken Sinem Kobal uzun süredir ekranlardan uzak kaldı.

sinem-kobal-2.jpg

KONUŞMAKTA VE YÜRÜMEKTE ZORLANAN SİNEM KOBAL HASTALIĞINI AÇIKLADI

Ünlü çifttin ikinci bebek sevincinin üzerine Sinem Kobal'ın rahatsızlanmasının gölgesi düştü.
Hastane çıkışı görüntülenen güzel oyuncu Sinem Kobal, hastalığını açıkladı. Sinem Kobal doğumdan önce orta kulak iltihabı geçirdiğini ve tedavi için doğumu beklediklerini söyledi. Orta kulak iltihabı nedeniyle konuşmakta ve yürümekte zorlanan Sinem Kobal rahatsızlığına rağmen doğumun rahat geçtiğini söyledi. Doğum sonrası ise orta kulak iltihabı için tedaviye başladığını belirten Sinem Kobal zorlandığını ama tedavinin sonunda rahatlayacağını ve kısa zamanda iyileşeceğini açıkladı.

SİNEM KOBAL VE KENAN İMİRZALIOĞLU İKİNCİ KIZLARINA LEYLA ADINI VERDİ

Sinem Kobal ikinci bebeklerine Leyla adını verdiklerini açıkladı. Sinem Kobal Leyla ismini eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun çok sevdiğini ve bu nedenle bu ismi verdiklerini belirtti. Sinem Kobal iki yılda ikinci kez anne oldu. Doğumdan sonra görüntülenen Sinem Kobal'ın formda olması dikkatleri çekti.

Keşfet