Müge Anlı Yine Çok Sinirlendi! Konuğa Söylediği Sözler Çok Eleştirildi!

ATV'nin en sevilen programlarından Tatlı Sert'te heyecan hiç bitmiyor. Her bölümüyle ayrı bir olay olmayı başaran program, Müge Anlı'nın sözleriyle bu kez gündeme bomba gibi düştü. Müge Anlı öyle şeyler söyledi ki herkes şaşırdı. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Müge Anlı Yine Çok Sinirlendi! Konuğa Söylediği Sözler Çok Eleştirildi!

Tatlı Sert programı hız kesmeden devam ediyor

Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert, ekranlarda hız kesmeden devam ediyor. Bu haftaki bölümde, eşinden boşandıktan sonra liseden bir arkadaşıyla evlenen iki çocuk babası Mehmet Esen yer aldı. Lise arkadaşıyla kısa sürede evlendikten sonra terk edilen adamın hikayesi izleyenlerin ilgisini çekti.

13979924-700x400.webp

Neler yaşandı?

İki çocuk babası olan Mehmet Esen, çalkantılı bir evliliği olduğunu söyledi. Eşinden boşandıktan sonra onunla barışan Esen, sonunda eski sevgilisiyle evlenmeye karar vermiş. Evlendikten 16 gün sonra terk edilen Mehmet Esen'in hikayesi stüdyoda kahkahalarla karşılandı. Mehmet Esen'in 16 günlük eşinin kendisini aldatıp kaçması haberine stüdyodakiler güldü. Evin tüm eşyalarını yanına aldığını iddia eden Esen, düğünden 16 gün sonra evin boş olduğunu söyledi.

Müge Anlı sinirlendi

Mehmet Esen'in durumuyla ilgili yakınmasını gören Müge Anlı, kendini daha fazla tutamadı ve patladı. Stüdyo seyircisinin kahkahasına karşılık Mehmet Esen'i azarlayan Anlı, "ben aldım, ben yaptım diye ne anlatıyorsun" dedi. Anlı, "Karım çalışmazsa, her şeyi elbette ben alırım. Başka kim alacak? Eşinizin tüm isteklerini yerine getirmelisiniz" diyerek devam etti. Bazı kişiler Müge Anlı'nın bu konuşmasını överken, bazıları ise tepki gösterdi. Hatta sosyal medyadaki yorumlarda Müge Anlı'yı kadınları aldatmaya teşvik etmekle suçlayanlar bile oldu.

o1dju-1647067827-1259.webp

Müge Anlı

Müge Anlı 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da doğdu. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde aldı. Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde ise hukuk alanında yüksek lisans yaptı. Televizyon kariyerine Kanal 6'da Top Secret programıyla başlayan Müge Anlı, daha sonra Kanal D ve ATV'de magazin sunuculuğu yaptı. 2006-2008 yılları arasında Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D'de konukların ağırlandığı ve magazin üzerine sohbetlerin olduğu bir program yaptı.

Keşfet