Merve Şarapçıoğlu'ndan flaş Berk Oktay itirafı: "Beni onunla aldattı..."

Berk Oktay'ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu flaş itirafı ile gündemi sarstı. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılan Şarapçıoğlu, Oktay'ın kendisini Yıldız Çağrı Atiksoy ile aldattığını dile getirdi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Merve Şarapçıoğlu'ndan flaş Berk Oktay itirafı: "Beni onunla aldattı..."

Berk Oktay'ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu, aldatma itirafıyla gündeme geldi. İki yıl önce evliliklerini sonlandıran Şarapçıoğlu, Oktay'ın kendisini kiminle aldattığını açıkladı!

2016 yılında dünyaevine girdiği Berk Oktay ile iki yıllık olaylı boşanma davaları Şubat 2020'de sona eren Merve Şarapçıoğlu, sosyal medyada oyuncunun uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddiasıyla yargılanmış, 'Özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek' suçunu işlediği gerekçesiyle 2 yıl 1 ay hapis cezası almıştı. Geçtiğimiz günlerde Bebek’te basın açıklaması yapan Şarapçıoğlu, davadan beraat ettiğini duyurmuştu.

İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 26. Ceza Dairesi beraatime karar verdi. Berk Bey zaten benim bu suçu işlemediğini biliyordu. Ancak ben çekişmeli boşanma davası açtığım için benimle bu şekilde uğraştı. Bu sebepten dolayı çok zor günler geçirdim ama sonunda aklandım. Bir daha Berk Oktay’la hiçbir şekilde anılmak istemiyorum. Hatta Berk adını bir daha duymak istemiyorum.

berk-oktay-3.jpg

'Söylemezsem Olmaz'ın 12 Eylül yayınına telefonda bağlanan avukat, "Ben dava açmadan önce hack olayları gündeme gelmişti, Berk’in hesabı, sonra da benim hesabım hacklenmiş. Çekişmeli boşanma davası açtıktan sonra iplerim onların eline geçmişti. En az iki seneden başlayıp altı seneye kadar uzuyor cezası. Suç işlediğim sabit olsaydı 3-4 sene ceza verilirdi ama bana verilen ceza iki sene bir aydı. Şimdi iki senenin üstündeki suçlarda avukatlık mesleği sıkıntıya giriyor ve erteleme gündeme gelemiyor. Eğer onaylansaydı hapis yatacaktım ve mesleğim gidecekti. Beni tanıyanlar bilir; yeri geldiğinde cebimden harç yatırarak insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum, mesleğimi aşkla yapıyorum" dedi.

berk-oktay-2.jpg

Eski eşinin evli oldukları dönem kendisini Yıldız Çağrı Atiksoy’la aldattığını iddia eden Şarapçıoğlu, şu ifadeleri kullandı:Ben çok şık bir şekilde boşanmak istedim ama olmadı. Çünkü şiddet gördüm, aldatıldım. Berk'le evliyken aldatılma olayını fark edince boşanmak istedim. Berk Bey’in ve Yıldız Hanım'ın evliliğine gölge düşürmek istemiyorum kesinlikle, ama bir şeyler oldu. Berk, 'Savaşçı' dizisini çekiyordu ve rol arkadaşı Yıldız Hanım'dı. Biz evliyken Yıldız Çağrı Atiksoy ile ilişkisi vardı. Bana tesadüfen 8 Eylül gibi gün verildi, 10 Eylül'de düğünleri vardı. Eğer mahkeme yakın bir tarihe koymasaydı ağzımı açmazdım.

Şarapçıoğlu, "2.5 sene boyunca yapmadığım şey yüzünden suçlandım. Avukatım, mesleki olarak çok zarar gördüm. Şu an çok mutlu giden bir ilişkim var. Mehmet Yahya diye çok tatlı, aileme yakışır biriyle birlikteyim. Arkadaşım olan sonrasında ise aşka dönüşen bir ilişki" açıklamasını yaptı.

Keşfet