Masumlar Apartmanı Dizisinde Sona Doğru: Yeni Bölümde Beklenmeyen Gelişme

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve Salı akşamlarının en çok izlenen projeleri arasında yer alan Masumlar Apartmanı bu sezon final yaparak ekranlara veda edecektir.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Masumlar Apartmanı Dizisinde Sona Doğru: Yeni Bölümde Beklenmeyen Gelişme

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve Salı akşamlarının en çok izlenen projeleri arasında yer alan Masumlar Apartmanı bu sezon final yaparak ekranlara veda edecektir. Sona doğru yaklaşan Masumlar Apartmanı dizisinin senaryosu yaşanmış olaylardan hazırlanmıştır. Finale doğru geri sayımın başladığı projede Gülben, Safiye ve Han'ı yine sürprizler beklemektedir.

Yeni Bölümde Beklenmeyen Gelişme

26 Nisan Salı akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben'in en çok korktuğu şey başına gelir. Ablası Safiye ile çekindikleri çöp evin açığa çıkmasını önleyemezler. Bütün apartman sakinlerinin öğrendiği bu durum Gülben için çok zorlu bir süreç olur. Bu zorlu süreçte yanında hiç beklemediği bir kişiyi bulur. Safiye ise bu durumdan sonra evi terk ederek uzaklaşır. Naci ise Safiye ile konuşmanın yolunu arar son çare olarak doktor hanımdan yardım ister.

Naci'nin mücadelesi bir nebze olsun Safiye için ümit olur. Safiye doktor hanımla konuşmaya karar verir. Bu konuşmadan sonra kendi kendine karar alan Safiye eskisine göre daha iyi görünür. Gülben ise bir yandan üzgündür bir yandan da doğum için heyecanlıdır. Safiye'nin yeni aldığı karardan sonra Naci kritik bir hamle yapmaya karar verir. Naci bundan sonra Safiye'nin daha mutlu olması için her yolu deneyecektir.

Finale Adım Adım

masumlar-apartmani-0buk-cover.jpg

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu' nun meslek deneyimlerinden yola çıkılarak hazırlanan ve gerçekte var olan bir ailenin hayatının senaryolaştırıldığı Masumlar Apartmanı ikinci sezonuyla TRT1 ekranlarında devam ediyor. 68. bölümünün yayınlanacağı projenin final tarihide daha önceden açıklanmıştı. 17 Mayıs Salı günü 71. bölümüyle ekranlara veda edecek olan Masumlar Apartmanı dizisi finale yaklaşırken Safiye, Gülben ve Han'ın iyileşme yolundaki önemli adımlar daha ön planda olarak sergileniyor.

Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Tansel Döngel gibi başarılı oyuncuların yer aldığı proje yayın hayatına başladığı günden beri ilgiyle takip ediliyor. Birinci sezonuyla reytinglerde zirvede yer alan proje ikinci sezonuyla beklenen ilgiyi fazla göremese de sadık bir izleyici kitlesine sahiptir. Psikolojik sahneleriyle zaman zaman eleştiri alan Masumlar Apartmanı dizisinin finaline 4 bölüm kaldığı da ayrıca belirtildi.

Keşfet