Mahkum Dizisinde Şok Ayrılık! Başrollerden Biri Diziden Ayrılıyor!

Fox Tv’nin perşembe akşamları ekrana gelen dizisi Mahkum, dikkatleri üzerinde toplayan bir yapım oldu. Hukuk temalı bu diziden aksiyon ve macera hiç eksik olmuyor. Dizinin sevenlerini şoka uğratacak bir gelişme yaşandı…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Mahkum Dizisinde Şok Ayrılık! Başrollerden Biri Diziden Ayrılıyor!

Mahkum, reytingleriyle üst sıralardan inmiyor

Yayınlandığı günden beri ilginç senaryosu ile rakipleri arasından kolaylıkla sıyrılan dizi reytingleriyle kanalın da yüzünü güldürüyor. Hem konusu hem de iddialı senaryosuyla sezonun iddialı yapımlarından olan Makum’un, başrollerinde Onur Tuna ile İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın yer alıyor. Savaş ev Barış Yesari isimleri aynı oyuncu tarafından canlandırılırken, suçlu ile masum dizide bir anda yer değiştiriyor, beklenmedik anda hayatlar alt üst oluyor.

Diziden ayrılan oyuncu kim?

Dizideki sahnelerde sergiledikleri performanslarıyla izleyenlerin büyük beğenisini kazanan başrollerden iki erkek oyuncu Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu için ayrılık söz konusu değil, endişelenmeyin. Kadın başrollerden birisi diziye veda ediyor. İddialı dizide avukat rolüyle yer alan Seray Kaya’nın Mahkum dizisine veda edeceği öğrenildi. Kadın dizisinde oynadığı Şirin rolüyle geniş bir hayran kitlesi kazanan oyuncu Seray Kaya, Avukat Cemre Uysal rolü ile Mahkum dizisinin kadrosunda yer alıyor.

Hikayede etkinliği azalıyor

Kaya’nın diziden ayrılması izleyicileri şaşkınlığa boğan bir gelişme oldu. Fakat Cemre karakteri, dizinin hikayesinde etkinliği azalan bir karakter oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın sosyal medyadan yayınladığı bilgiye göre Seray Kaya, hikayesi bittiği için projeye veda edecek. Onur Tuna’nın oynadığı Savcı Fırat Bulut’a yardım eden ve cinayet suçlamasından onu kurtarmaya çalışan avukat Cemre, yakında diziden ayrılacak. Sahneleri halen devam eden oyuncunun iki hafta sonra dizinin kadrosundan çıkacağı belirtiliyor.

Mahkum dizisi konusu nedir?

Fırat Bulut İstanbul Adliyesi'nde savcı olarak görev yapmaktadır. Başarılı bir savcı olan Fırat’ın, Zeynep ile mutlu bir evliliği vardır. Ayrıca bu mutlu çiftin Nazlı adında beş yaşında bir kızları vardır. Ancak Fırat bir gün uyandığında hapistedir ve geride kalan dört ayı hatırlamamaktadır. Fırat’ın en son anısı ise kızının doğum gününü kutladığı gecedir. Karısını ve kızını öldürmekle suçlandığını öğrendiğinde ise şok olur.

Keşfet