Karşınızda Esra Erol’un Herkesten sakladığı Bilinmeyen Kardeşi Ortaya çıktı

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol, Alişan ile olan ilişkisiyle her zaman ilgi odağı olmuştu. Esra Erol'un ise 'Bihter Erol' adında bir kız kardeşi daha var. Onu çok tanımasak da, Bihter Erol’u, Alişan ve Eda Erol'un ayrılmasını yalanlamasından doğru biliyoruz. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Karşınızda Esra Erol’un Herkesten sakladığı Bilinmeyen Kardeşi Ortaya çıktı

Esra Erol'un bilindiği üzere dört kız kardeşi var. İlk ikisi babası Seyfi Erol'un ilk evliliğinden, diğer üçü ise ikinci eşi Necla Erol'dan olan kardeşlerinin şüphesiz en popüleri Alişan'la yaşadığı aşk ile gündeme gelen Eda Erol'du. Ancak Alişan ve Eda Erol'un ayrıldığına dair dedikodular çıktığı zaman, iddialar kamuoyuna açıklandığında bunları yalanlayan Bihter Erol olmuştu.

screenshot-34-1.png

Çocuklar da birbirine benziyor

Bihter Erol, soyadından da anlaşılacağı gibi, Erol'un kardeşlerinden biridir. Seyfi Erol'un ikinci evliliğinden olan Bihter Erol, arka planda kalan kardeşlerden biri. Filiz, Pervin, Bihter ve Eda, Esra Erol'un diğer kardeşleridir. Toplamda 5 kız kardeşler. Fotokopi olan Eda Erol ve Esra Erol'un benzerliği Bihter Erol tarafından da bozulmadı. Aytunç Çaltıllı ve Bihter Erol mutlu bir evlilik sürdürüyorlar. Çiftin çocuğunun ismi ise Eymen. Küçük Eymen ile Esra Erol'un çocukları İdris Ali ve Ömer arasındaki çarpıcı benzerlik de dikkat çekti. Ailesine fazlasıyla düşkün olan Esra Erol, Bihter Erol ile bolca vakit geçiriyor. Bihter Erol da ablası Esra Erol gibi ailesine düşkündür. Babası Seyfi Erol ve annesi Necla Erol ile sürekli zaman geçiriyor.

screenshot-33-1.png

Bihter Erol kimdir?

Bihter Erol, sevilen güzel sunucu Esra Erol'un kardeşidir. Ünlü sunucu Esra Erol'un kameralardan uzak bir hayat yaşayan kız kardeşi Bihter Erol, Esra Erol'a olan çarpıcı benzetmesiyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Esra Erol'un babasının ikinci evliliği Necla Erol'dan olan kardeşi Bihter Erol, ablaları Esra ve Eda Erol'un aksine göz önünde bir hayat yaşamayı tercih etmiyor. Aytunç Çaltıllı ile mutlu bir evliliği olan Bihter Erol, Instagram'da aile hayatıyla ilgili birçok paylaşımda bulunuyor. Eymen adında bir oğlu olan Bihter Erol’un, aynı zamanda Ayşe Vera isimli bir kız çocuğu da vardır.

screenshot-32-1.png

Keşfet