Kaan Yıldırım ve Hande Erçel’in Arasında Aşk mı Yaşanıyor!

Ekranların sevilen oyuncuları Kaan Yıldırım ve Hande Erçel arasında ki aşk dedikodusu magazin basınına bomba gibi düştü. Dün akşam saatlerinde birlikte görüntülenen iki başarılı oyuncunun bu yakınlaşmasının altında aşk olup olmadığı merak edilmeye başlandı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kaan Yıldırım ve Hande Erçel’in Arasında Aşk mı Yaşanıyor!

Hande Erçel, birkaç ay önce oyuncu arkadaş Kerem Bürsin ile aşk yaşamış ancak ikilinin aşkı bir süre önce sürpriz bir şekilde bitmişti. Bunun ardından Erçel’in oyuncu arkadaşı Kaan Yıldırım ile sürpriz bir yakınlaşma içerisinde olduğu haberleri yayınlanmıştı.

Güzel şarkıcı Hadise ile uzun süreli bir aşk yaşayan Kaan Yıldırım için evlilik haberleri dahi konuşulmaya başlanmıştı. Ancak bu ikili de bir süre önce sürpriz bir şekilde ayrılık kararı almıştı.

İkili Gazetecilerin Sorularını Geri Çevirdi

Hande Erçel ve Kaan Yıldırım dün gece bir mekan çıkışında gazetecileri karşılarında görünce şaşırdılar. Erçel ve Yıldırım’a gazeteciler sorular sordu ancak bu soruların hepsi havada kaldı. Gazetecileri karşısında gören Erçel, yüzünü çevirmeyi tercih ederken, Yıldırım soruları cevapsız bıraktı.

Aynı araba ile mekan çıkışında yollarına devam eden iki ünlü oyuncunun arasında aşk olup olmadığı bugünün en büyük magazin sorusu olarak yaşanıyor. Bu ikili birlikte Halka isimli dizi de başrolde yer almışlardı. Kısa süreli bir iş olsa da iki ünlü oyuncunun geçmişten gelen bir arkadaşlıkları olduğu da biliniyor.

Hande Erçel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra birçok film ve dizi de yer alarak ünlenmişti. 28 yaşında ki başarılı oyuncu yakında önemli bir film ve dizi çalışmasına imza atması bekleniyor.

Kaan Yıldırım çok sayıda film ve dizi de yer almıştı. Ezgi Eyüboğlu ile 3 yıllık bir evlilik yürüten oyuncu 2019 yılında ayrılık kararı almıştı. Geçtiğimiz yıl Hadise ile yakın bir ilişki yaşayan yakışıklı oyuncu evliliğin eşiğine gelen ilişkisini bitirmek zorunda kalmıştı.

Keşfet