İspanyol Medyasına Göre Kerem Bürsin’in Katıldığı Her Proje Tutuyor! İşte Son Proje

İspanyolların Kerem Bürsin sevgisi gittikçe artıyor. Kısa bir süre önce İspanya’yı iki defa ziyaret eden oyuncu İspanyol medyasının da yakın ilgisine maruz kaldı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
İspanyol Medyasına Göre Kerem Bürsin’in Katıldığı Her Proje Tutuyor! İşte Son Proje

İspanyolların Kerem Bürsin sevgisi gittikçe artıyor. Kısa bir süre önce İspanya’yı iki defa ziyaret eden oyuncu İspanyol medyasının da yakın ilgisine maruz kaldı. İspanyol Marie Claire dergisinde yayınlanan yazıda Kerem Bürsin iltifatlara boğulurken yakışıklı oyuncunun el attığı tüm projelerin adeta altına dönüştüğü anlatıldı.

Sen Çal Kapımı dizisinin Dünya çapında elde ettiği başarıdan sonra kariyerinin en güzel günlerini yaşayan Kerem Bürsin kısa süre önce İspanya’ya iki ziyaret gerçekleştirmişti. İlk olarak Malaga Film Festivali’ne katılmak üzere ülkeye giden Bürsin burada dünyaca meşhur İspanyol oyuncu Antonio Banderas ile tanışıp dost olmuştu.

Kerem Bürsin’ e Özel Davet

Kerem Bürsin 2. ziyaretini de Antonio Banderas’ın özel daveti üstüne yaptı. Yakışıklı oyuncu Banderas’ın evinde düzenlenen ve çok özel davetlilerin katıldığı Paskalya partisine katılarak tekrar İspanyol medyasında boy gösterdi.

Marie Claire dergisinin İspanyol edisyonunda bulunan yazı ise tam olarak Kerem Bürsin’i iltifatlara boğdu. “Kerem Bürsin’le alakadar bir şeyler oluyor” diye başlamış olan yazı şu şekilde devam etmektedir:

1-001.jpg

“Türk oyuncuya İspanya’yı her ziyaret edişinde ilgi ve alaka git gide yükseliyor. En son olarak Antonio Banderas’ın VIP davetlisi olarak Paskalya partisine katılan yakışıklı oyuncu Malaga’da keyif sürdü.

Kerem Bürsin’ e İlgi Büyük

Kerem Bürsin’e ilgi ve sevgi oldukça büyük. Açık açık görülen bir şey bir şey var ki o da bu yakışıklı oyuncunun elini değdiğ her şey adeta altına dönüşüyor. Biz de bu sebepten onun son zamanlarda attığı bütün adımları büyük bir ilgiyle takip etmekteyiz. Kerem Bürsin Costa Del Sol’a bir kere daha geleceğine söz verdi.”

Çok uzun olarak yazılan yazıda Kerem Bürsin’in Costa Del Sol’a geldiği zaman konakladığı otel anlatıldı. Kerem Bürsin’in otelin balkonunda güneşin keyfini sürdüğü belirtilen yazıda yakışıklı oyuncunun Antonio Banderas’ın evinin balkonunda beraber vermiş oldukları pozdan da söz edildi. Yazıda, Kerem Bürsin’in sosyal medya hesabında paylaştığı tren videosuna da dikkat çekildi ve yakışıklı oyuncun “gizemli bir yere” gittiği ifade edildi. Ünlü oyuncunun İspanya’daki şöhreti her geçen gün artıyor ve hayranlarına bir yenisini daha ekleniyor.

Keşfet