İbrahim Tatlıses’in En Büyük Oğlu Ahmet ile Arasındaki Gerginlik Son Hız Devam Ediyor!

İbrahim Tatlıses'ten çarpıcı bir paylaşım geldi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren İbrahim Tatlıses, en büyük oğlu Ahmet’i hiçe sayan son karesiyle dikkatleri üzerine çekti. Tüm merak ettikleriniz detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
İbrahim Tatlıses’in En Büyük Oğlu Ahmet ile Arasındaki Gerginlik Son Hız Devam Ediyor!

İbrahim Tatlıses geçtiğimiz günlerde aile üyelerini azarlamıştı. Zaman zaman çocuklarıyla tartışan Tatlıses, "Ailem yanımda mı? Hayır! Hastayım ve yalnızım. Bana yardım edecek biri var mı? Hayır" diyerek isyan etti. İbrahim Tatlıses'in bu açıklamalarına ilk tepki, eski eşi Adalet Sara’dan oldu. Sara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Geçtiğin köprüleri yıkma, bir gün dönmek zorunda kalabilirsin" ifadelerini kullandı.

“Kötülük eğitilemez, Allah ıslah etsin.”

İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlıses'in kendisine bir tepkisi daha oldu. Babasının bu sözlerine sitem eden Tatlıses, "Kötülük eğitilemez, Allah ıslah etsin. Biz elimizden geleni yaptık ama kendisi kötü olmayı seçti. O bunu çok iyi biliyor" dedi.

İbrahim Tatlıses büyük oğlu Ahmet Tatlıses’i resmen yok saydı ve adını bile anmadı

Tatlıses, kızı Gülşen ile paylaştığı kareye şu açıklamayı yaptı: "Bu Gülşen, benim Gülşen'im. Kimseyle kavga etmez. Bir de babasını her zaman dualarında anan Gülden'im var. Bir de babasının doktorundan ve ilaçlarından sorumlu Melek var. Bir de Elifim var” dedi. Bir de Dilan’ım var bazen keşke erkek olsaydı diyorum. Ayrıca İdo'nun da edep ve saygısı bence herkese örnek olmalı. Onların duaları bana fazlasıyla yetiyor. Allah bunları bana fazla görmesin" diye ekledi. 70 yaşındaki İbrahim Tatlıses, çocuklarını tek tek açıklarken en büyük oğlu Ahmet Tatlıses'in adını bile anmadı.

Ahmet Tatlıses kimdir?

Ahmet Tatlı, İbrahim Tatlıses henüz tanınmamışken Urfa'da evlendiği ilk eşi Adalet Tatlıses ile olan üç çocuğundan biridir. Adalet Tatlıses, eski eşi ve çocukları halen Urfa'da yaşamaktadır. Ahmet Tatlı ise kendi şirketini kurarak hayatına farklı bir şekilde devam etmektedir. Ayrıca 2000-2002 yılları arasında Türk şarkıcı Ceylan ile evlenmişti. Ayrıca Ahmet Tatlı'nın ilk evliliğinden Mert adında bir oğlu var.

Keşfet