İbrahim Tatlıses Vurulma Anını Anlattı!

Son dönemde çocuklarıyla başı dertte olan İbrahim Tatlıses, kendi programı İbo Show'da ilk kez herkesin bildiği vurulma olayından bahsetti. İbrahim Tatlıses'in ev sahipliğinde gerçekleşen İbo Show'un bu haftaki konukları Bülent Serttaş, Seren Serengil, Yeşim Salkım ve Altay oldu. Bülent Serttaş ve oryantal Didem Kınalı aylar sonra çok tartışılan programda karşı karşıya geldi. İbrahim Tatlıses, duygusal anların yaşandığı gecede zaman zaman vurulduğu günü anlattı. Detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
İbrahim Tatlıses Vurulma Anını Anlattı!

“Ben zaten hissettim. Kafamdan bir şeyler damlıyor ben de doktora bu nedir hocam dedim”

2011 yılında uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan İbrahim Tatlıses, vurulduğu anı anlattı. Tatlıses, “Ben zaten hissettim. Kafamdan bir şeyler damlıyor ben de doktora bu nedir hocam dedim. O da kan dedi. Kafamı yan dönmesem tam orta kısma gelecekmiş.

ibo-show-5257.jpg

“Ben ümidimi hiç kaybetmedim”

Tatlıses, ameliyat sonrası sürece olan inancını hiçbir zaman yitirmediğini belirterek, "Ağzımdan sular akıyordu, tuvalete gidemiyordum. Yani Allah'a şükür şimdi bu haldeyim. Ben ümidimi hiç kaybetmedim” dedi

“Bu saatten sonra, yanlış olduğunu düşünseniz bile, onu pamuklara saracağız”

Son dönemde ailesiyle sorunlar yaşayan İbrahim Tatlıses'e Seren Serengil destek verdi. “İbrahim Bey'in hayatta kalmasının bir mucize olduğunu çocuklarına söylemek istiyorum. O kurşunu kafasına yemiş yaşayan pek fazla insan yok. İbrahim Tatlıses hayatta kalmayı başardı. Bu saatten sonra, yanlış olduğunu düşünseniz bile, onu pamuklara saracağız. İbrahim Tatlıses bir daha gelmeyecek” dedi.

ibrahim-tatlises-vurulma-anini-yillar-sonra-ilk-kez-anlatti-1647268060.webp“Ailem hakkında konuşursam ayıp olur”

Son dönemde ailevi meselelerle bir hayli uğraşan İbrahim Tatlıses, "Daha önce ailemden hiç bahsetmedim. Sadece mesaj atıyorum anlayan anlar. Ailem hakkında konuşursam ayıp olur. Urfa'daki kızımı kimse tanımaz. Keşke kızım Dilan erkek olsaymış” dedi.

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses, 1 Ocak 1952'de Şanlıurfa'da doğdu. Gerçek adı İbrahim Tatlı olan Türk müzisyen, yapımcı, oyuncu, yönetmen, televizyon programcısı ve iş adamıdır. İbrahim Tatlıses, müziğin yanı sıra gıda, inşaat, arama kurtarma sektörlerine de birçok yatırım yaptı. Ayağında Kundura türküsünü seslendirdikten sonra üne kavuşan Tatlıses, otuzdan fazla albüm yayınladı ve birçok filmde hem oyuncu hem de yönetmen olarak yer aldı.

Keşfet