İbo Show Yeni Konuklarıyla Gündem Olmayı Başardı!

Yıllar sonra İbrahim Tatlıses tarafından yeniden yapılmaya başlayan İbo Show programı yine izleyicileri ekran başına toplamayı başardı. Pazar gecesi yayınlanan programda Songül Karlı, Sinan Zorbey, Cengiz İmren, Ümit Yaşar, Sakiler ve Ozan Akbaba gibi birçok ünlü isim yer aldı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
İbo Show Yeni Konuklarıyla Gündem Olmayı Başardı!

Özellikle Songül Karlı’nın dekolteli kıyafeti programa damga vuran bir hareket oldu. Geçtiğimiz günlerde Gelinim Mutfakta programında sunuculuk yapan, son yaptırdığı estetikler ile dikkat çeken güzel şarkıcı, İbo Show programına da damga vurdu.

Son dönemde yaşadığı imaj değişikliği ve ardından sosyal medya hesaplarından sürekli olarak paylaşım yapan güzel şarkıcı, dekolteli paylaşımlarıyla sanki 48 yaşında değilmiş havası estirmeyi başarıyor.

Oryantal Didem’den Açıklama Geldi

Songül Karlı programın en öne çıkan isimleri arasında yer aldı. Programa siyah ve aynı zamanda dekolteli bir kıyafet ile katılmayı tercih eden Songül Karlı’nın kıyafetiyle ilgili açıklamalar çok geçmeden geldi.

İbo Show’un yıl başı programına katılan Oryantal Didem Kınalı, bu programda tamamen kapalı bir kıyafet tercih etmişti. Bu durumun sebebi olarak da göğüs çatalının ve göbek deliğinin görünmemesi açıklamasını yaptı. Bu kuralın Songül Karlı’nın çok umurunda olmadığı giydiği kıyafet ile net bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

İbo Show Geceye Damgasını Vurdu

Birçok ünlü sanatçının konuk olduğu ve kesintisiz müzik ziyaretinin yaşandığı program yine Pazar akşamlarının en çok izlenen programları arasında yer almayı başardı. İzleyicilerin hem kulak hem de göz zevkine hitap eden program insanların memnun olmasına olanak sağladı.

Her ne kadar Songül Karlı’nın kıyafeti bir adım öne çıkmasına yardımcı olsa da birbirinden harika seslerin söyledikleri şarkılar izleyicilerin keyifli bir akşam geçirmelerine olanak sağlamış oldu.

Songül Karlı, son dönemde yaptırdığı estetikler ve sosyal medya hesabından yaptığı cesur pozlar ile takipçilerin yakın markajında olan isimlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bir dönemde daha onun bu pozları hem takipçilerinin hem de magazin dünyasının gündeminde olmaya devam edecek gibi duruyor.

Keşfet