Hayaller ve Hayatlar Dizisinin Erkek Başrollerinden İlk Görüşte Aşk Yorumları!

Bein Connect platformunda ekranlara gelen Hayaller ve Hayatlar dizisi şimdiye kadar çok sayıda olumlu geri bildirim aldı. Dizinin yurt içi ve yurt dışından milyonlarca hayranı dizide neler olduğunu merak ediyor. Merak edilen tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Hayaller ve Hayatlar Dizisinin Erkek Başrollerinden İlk Görüşte Aşk Yorumları!

Dizi her zaman olduğu gibi Perşembe akşamları yayınlanmaya devam ediyor ve şimdiden altı bölüm yayınlandı. Dizinin başrol kadın oyuncuları olan Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk ve Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimler üstün performanslarıyla fazlasıyla takdir topluyor. Erkek başrol oyuncuları olarak ise Yusuf Çim, Serkay Tütüncü ve Ekin Mert Daymaz'ı izliyoruz.

İlk görüşte aşk

Sergen, Emre ve Alaz karakterleri dizinin hikayesinde ilk görüşte aşk yaşıyorlar. Peki bu ünlü aktörlerin üçü de ilk görüşte aşka inanıyor mu? Ekin Mert Daymaz böyle bir gerçeğin var olduğuna inanıyor. İlk görüşte çekimin gücüne değinen Yusuf İM, "Zamanla aşka dönüşebilir" dedi. Serkay Tütüncü, "Evet, aslında ilk elektrikten sonrası aşk" dedi. “Aşk diye bir şey var mı?" diye ekledi.

Dizide canlandırdıkları karakterleri anlattılar

Serkay Tütüncü, Alaz'ın karakterleri hakkındaki kişisel duygularını açıkladı. Tütüncü, “Alaz tanınmış bir avukat. Kendisi hakkında konuşmayı sevmeyen ve kendisinin pek çok farklı versiyonuyla tanışmamış biri. Ayrıca önemsediği kişileri korurken başının belaya girmesinden korkmuyor” dedi. Sergen'i oynayan Yusuf Umar, "Sergen, bir dergi organizasyonunun genç ve yakışıklı patronu. Yapmacık insanlardan hoşlanmaz, gerçek ve samimi insanlarla çevrili olmayı tercih eder” dedi. Emre olarak izlediğimiz Ekin Mert Daymaz da "Emre bir bankacı. Mali durumu konusunda endişeli ama çok fazla sorumluluk almamayı tercih ediyor” dedi.

Hayaller ve Hayatlar dizisi konusu

Yeni sezonun en iddialı programlarından biri olan Hayaller ve Hayatlar, adından da anlaşılacağı gibi beklentilerin karşılanamadığı bir yüzyılda, istekleri ve umutları bitmeyen insanın günlük arayışları ve üzüntülerini ele alacak. Hayaller ve Hayatlar dizisi 13 bölümden oluşacak. Altan Dönmez'in yönettiği Hayaller ve Hayatlar, dikkat çekici dört kadının zorlu hayatlarını anlatacak.

Keşfet