Hailey Baldwin Felç Belirtileri Gösterdi! Hemen Hastaneye Kaldırdılar!

Justin Bieber'ın eşi Hailey Baldwin’den kötü haberler geldi. Kahvaltıda felç belirtileri gösterince ünlü isim hastaneye kaldırıldı. Baldwin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada duruma ilişkin detayları paylaştı. Ünlü model Hailey Baldwin kahvaltıda felçli belirtiler gösterince hastaneye kaldırıldı. Merak edilen tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Hailey Baldwin Felç Belirtileri Gösterdi! Hemen Hastaneye Kaldırdılar!

“Felç benzeri belirtiler ortaya çıkmaya başladı”

Perşembe günü, 25 yaşındaki çarpıcı model, eşi Justin Bieber ile kahvaltı yaparken hastalandı ve acil servise getirildi. Bieber, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Perşembe sabahı eşimle kahvaltı yaparken felç benzeri belirtiler ortaya çıkmaya başladı ve hastaneye kaldırıldım" dedi.

unlu-model-hailey-baldwin-hastaneye-kaldirildi-fwyv.webp

“Birkaç saat içinde tamamen iyileştim”

Bieber, "Beynimde az miktarda oksijen eksikliği yaratan küçük bir kan pıhtısı buldular, ancak vücudum bunu yendi ve birkaç saat içinde tamamen iyileştim. Benimle ilgilenen tüm mükemmel doktorlara ve hemşirelere büyük bir teşekkür borcum var. Bana iyi dileklerini gönderen, tüm sevgileri ve destekleriyle beraber endişelerini dile getiren herkese minnettarım" dedi.

unlu-model-hailey-baldwin-hastaneye-kaldirildi.jpg

Hailey Baldwin

Baldwin, Baldwin kardeşlerin en küçüğü ve aktör Stephen Baldwin ile grafik tasarımcı Kennya Deodato Baldwin'in kızıdır. Arizona, Tucson'da doğdu. Annesi Brezilya'dan İtalyan ve Portekiz kökenlidir. Babası ise İngiltere, İrlanda, İskoçya, Fransa ve Almanya kökenlidir. Brezilyalı müzisyen Eumir Deodato, Baldwin'in büyükbabasıdır. Baldwin'in ilk kariyer hedefi profesyonel bir klasik balerin olmaktı, ancak ayak yaralanması nedeniyle eğitimi kısa kesildi. Aralık 2015'ten Ocak 2016'ya kadar Hailey ve Justin kısa süreli bir flört içindeydi. İkili arasında kısa bir ayrılık yaşandı. Bu kısa ayrılıktan sonra tekrardan barıştılar. Çift Temmuz 2018'de nişanlandı ve Kasım 2018'de evlendiler. Bieber çifti 30 Eylül 2019'da Güney Carolina'da ikinci bir tören düzenledi. Hailey ve Justin, Waterloo, Ontario Kanada’da yaşıyorlar. Baldwin, Evanjelik bir Hristiyan olarak yetiştirildi ve Justin Bieber'ın da üyesi olduğu Hillsong Kilisesi'ne katıldı. Ayrıca Hailey, 2016 yılında, İngiliz ayakkabı markası Public Desire ile iş birliğini ve Avustralya markası ModelCo tarafından kendi makyaj serisinin ilk çıkışını tanıtmak için #PDxHB hashtag'ini kullandı.

Keşfet