Hadise’nin Diğer Kardeşlerinin Aksine Pek Fazla Tanınmayan Erkek Kardeşi Murat Açıkgöz Kimdir?

Hem özel hem de profesyonel hayatı hakkında açık sözlü olan Hadise, geçtiğimiz günlerde Mehmet Dinçerler ile olan ilişkisinde yaşadıkları ile gündeme gelmişti. Merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Hadise’nin Diğer Kardeşlerinin Aksine Pek Fazla Tanınmayan Erkek Kardeşi Murat Açıkgöz Kimdir?

Güzel şarkıcı şimdilerde ise erkek kardeşi Murat Açıkgöz ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Daha öncelerde Murat Açıkgöz'ün doğum günü için özel bir mesaj yayınlayan Hadise'nin kardeşini gören hayranları resmen şaşkına dönmüştü. Özellikle ikilinin benzerliği çok fazla dikkat çekerken, takipçiler "Hadise'nin erkek versiyonu" ve "Resmen hık demiş burnundan düşmüş" gibi yorumlar yapmıştı. Murat Açıkgöz şimdilerde fazlasıyla merak ediliyor.

Murat Açıkgöz kimdir?

Murat Açıkgöz, 1990 yılında Belçika'da doğdu. Belçika'da Büyüdü ve eğitimini de orada aldı. Fakat aslen Sivaslıdır. Babası Hasan Açıkgöz, annesi Gülnihal Açıkgöz'dür. Hülya Açıkgöz, Derya Açıkgöz ve Hadise Açıkgöz, Murat Açıkgöz'ün ablalarıdır. Murat Açıkgöz dört kardeştir. Ayrıca ailenin en küçük üyesidir. Murat Açıkgöz evli ve bir çocuk babasıdır. Murat Açıkgöz, eşi ve çocuğuyla birlikte magazin basınında yer almayan ender isimlerden. Murat Açıkgöz Türk pop müziği starı Hadise’nin yorumuyla en sevdiği kardeşidir. Hadise, 2003 yılında Belçika'nın Popstar programı “Idool”de yarışarak kendine ün kazandırmış ve iki yıl sonra 2005 yılında Stir me up şarkısıyla Türkiye'de ve dünyada fazlasıyla tanınmaya başlamıştı. Murat Açıkgöz bu dönemden sonra Hadise'nin mali işlerinden ve yatırımlarından sorumlu personel olarak ablası Hülya Açıkgöz ile birlikte çalışmaya başlamıştır. Murat Açıkgöz'ün ablası Derya Açıkgöz de aynı zamanda, Hadise'nin moda tasarımcısı, stilisti ve imaj danışmanı olarak çalışmaya başlamıştı.

hadisenin-erkek-kardesi.jpg

Anneleri intihara teşebbüs etmişti

2010'ların başında önemli bir aile şirketi kuran Açıkgöz kardeşler, sonunda maddi sorunlar nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı. Ünlü sanatçı Hadise bu ayrılığı ablası Hülya, kardeşleri Derya ve Murat’ı sosyal medyada takipten çıkartarak onaylamış oldu. Anneleri Gülnihal Açıkgöz, ayrılık sonucu 2018 yılında bir süre intihara teşebbüs etmişti. Murat Açıkgöz’ün annesi Gülnihal Açıkgöz, bir süre yurtdışında tedavi gördü ve eski sağlığına kavuştu. Hadise’nin Murat Açıkgöz’ün eşi ile de bir araya gelmediği bilinenler arasında.

Keşfet