Gülümse Kaderine Finali Ne Zaman Oyunculara Büyük Şok

Gülümse Kaderine bitiyor mu? Gülümse Kaderi Finali oyuncuları neden tepki gösterdi? Gülümse Kaderi Finali Ne Zaman?

Yayınlanma:
Güncelleme:
Gülümse Kaderine Finali Ne Zaman Oyunculara Büyük Şok

Gülümse Kaderi Finali Ne Zaman Oyunculara Büyük Şok. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Gülümse Kaderine dizisi bitiyor mu? Gülümse Kaderine dizisi bitecek mi? Söylendiğine göre reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadığı final yapacağı öğrenilen dizi hakkında ilgi çekici bir gelişme yaşandı. Başrol oldukları dizinin final yapacağını sosyal medyada çıkan haberlerden öğrenen Ahu Sungur ve Bahar Şahin ise tepkilerini göstermeyi ihmal etmediler.

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Gülüme Kaderine iki yetimhanede büyüyen kızın başına gelenleri konu alıyordu. Başrollerinde Mine Tugay, Sude Zülal Güler, Burak Sergen, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Yalçın Hafızoğlu, Ertuğrul Postoğlu, Ahu Sungur, Müge Su Şahin, Sevinç Kumaş, Nazan Diper ve Aslı Samat gibi isimlerin yer aldığı Gülümse Kaderine dizisi, yaz sezonundan önce yayın hayatına başlamıştı. Fakat söylenene göre istenilen reyting elde edilmeyince dizinin final yapacağı söylendi.

Burcu Över’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek’in oturduğu Gülümse Kaderine dizisi 3. bölüm izleyicisiyle buluştu. Eda, Fırat'ın çantasından aldığı elmasları Yaren'den saklar ve iki kız köşkte hizmetçi olarak çalışmaya başlamıştır. Zor durumda olan Fırat, kızlarından elmasları almak için adım atmaya çalışır. Yaren ve Ekin'i kıskanan Ayşegül ise kızların açığını arar. Yaren, Kudret'in babası olduğunu bilmeden evinde hizmetçi olarak çalışırken, Eda elindeki elmaslarla ikisi için yeni planlar yapmaya başlar. Yaren'in kimliğinden şüphelenmeyen Neval, öğrendiği şok edici bir bilgiyle sarsılır.

GÜLÜMSE KADERİNE NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Ekranların yeni dizisi Gülümse Kaderine düşük reytingler nedeniyle final yapıyor. Dizinin yayınlanacak olan 5. bölümü ile ekranlara veda edeceği belli oldu. Yönetmenliğini Aytaç Çiçek'in yaptığı dizi 5. bölüm ile Fox Tv ekranlarına veda ediyor.

BAŞROLLERİN FİNAL TEPKİSİ

Başrol olduğu dizinin final yapacağını Altuntaş'ın paylaşımı ile öğrenen ünlü oyuncu Bahar Şahin, "Teşekkürler Birsen ablacığım. Nerede ne zaman başlayacağını ve ne zaman biteceğini de seninle öğrendik" ifadelerine yer verirken dizinin bir diğer oyuncusu Ahu Sungur ise "Bilgi için teşekkürler" yorumunda bulundu.

Keşfet