Gülşen ve Ozan Çolakoğlu Çiftinden Üzen Haber Geldi! Yeni Albüm Öncesi Üzücü Haber!

Son günlerde yaptığı danslar, kıyafetler ve seslendirdiği şarkılar ile dikkat çeken Gülşen, bu sefer eşiyle arasında ki sorunlar nedeniyle gündem oldu. Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çifti 2016 yılında evlenmişler ve bu evlilikten Azur Benan isminde bir çocukları olmuştu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Gülşen ve Ozan Çolakoğlu Çiftinden Üzen Haber Geldi! Yeni Albüm Öncesi Üzücü Haber!

Türk pop dünyasının en çok sevilen ve aranan şarkıcılarından olan Gülşen (45) son olarak Bergen’e Saygı albümünde seslendirdiği “Sen Affetsen, Ben Affetmem” şarkısı ile gündem olmayı başardı. Bunun ardından Zorlu FSM’de verdiği konserde yaptığı kucak dansı ile magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu Çifti Boşanıyor mu?

Magazin dünyasından uzakta bir ilişki yaşayan Gülşen ve Ozan Çolakoğlu’nun her zaman boşanacağı haberleri gündem olmuştu. Her seferinde aralarına yakın arkadaşları giren çift sonunda barışarak evliliklerine devam ediyorlardı. Genelde çiftin arasına giren konu Gülşen’in sahne kıyafetlerinde ki detaylar olarak öne çıkıyordu.

Lolipop albüm kapağını çıkaran Gülşen, aynı zamanda bu şarkının teaser’ını da yayınlamıştı. Zorlu FSM konserinde ki kucak dansı, kıyafetlerinde ki seksi detaylar ve son olarak bu albüm kapağının ardından eşiyle büyük oranda boşanma kararını da alacağı konuşulmaya başlandı.

Ozan Çolakoğlu’nun son albümü için çektirdiği fotoğraflardan dolayı çok sinirlendiği ve bu fotoğraflarla birlikte albümün çıkmasını onaylamadığı aktarıldı.

Kucak Dansı ve Albüm Kapağı İpi Çekti

Kucak dansı olayının üzerine bu kapağın da ortaya çıkması ile son damlanın da dolduğu aktarıldı. Ozan Çolakoğlu boşanmak istediği söyleyerek evi terk ettiği dedikodusu ortaya çıktı. Birçok kişinin çifti tekrar barıştırmak için bir araya geldiği ancak son günlerde yaşanan bu olayların ardından tekrar bir araya gelmelerinin imkansız gibi durduğu aktarıldı.

Sevilen çiftin boşanmaması için birçok arkadaşı ikna çalışmalarına devam ederken, Ozan ve Gülşen çiftinin arasında bu tür konularda sürekli görüş ayrılıklarının olması günün sonunda bu kararın kaçınılmaz bir hal almasına neden olacak gibi duruyor.

Keşfet