Esra Erol ve Müge Anlı Çatışması! Birbirlerine Girdiler

Yıllardır her gün izlenen iki programa imza atan iki başarılı kadın olan Esra Erol v Müge Anlı birbiri ile hiç anlaşamıyor. Aynı kanalda program yapmalarına rağmen bu iki kadının anlaşamamasının bir diğer nedeni ise Esra Erol'un artık evlendirme programı yapmaması.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Esra Erol ve Müge Anlı Çatışması! Birbirlerine Girdiler

Yıllardır her gün izlenen iki programa imza atan iki başarılı kadın olan Esra Erol v Müge Anlı birbiri ile hiç anlaşamıyor. Aynı kanalda program yapmalarına rağmen bu iki kadının anlaşamamasının bir diğer nedeni ise Esra Erol'un artık evlendirme programı yapmaması. Bu tarz programların ekranlardan kaldırılmasının ardından Esra Erol da Müge Anlı'nın programına benzeyen bir reality Show tarzı program yapmaya başladı. ATV ekranlarında yayınlanan programlardan Müge Anlı' nın ki sabah saatlerinde, Esra Erol'unki ise öğleden sonra ve akşam saatlerinde yayınlanıyor. Ancak ikilini arasındaki soğukluk bitmiyor.

Zuhal Topal Anlaşmazlığı

Aslında Müge Anlı ve Esra Erol arasındaki tartışma Zuhal Topal kaynaklıydı. Esra Erol ve Zuhal Topal programları yüzünden bir anlaşmazlık yaşamıştı. Hatta bu sorun büyüdü ve ikili davalık oldu. Bu süreçte Müge Anlı Zuhal Topal'ı haklı bulduğunu söyledi. Daha sonrasında ise bu durum Esra Erol ve Müge Anlı' nın da arasının bozulmasına neden oldu.

Aslında bütün sorun Zuhal Topal ve Esra Erol'un eskiden evlilik programı yapması ve bu programların kaldırılması ile birlikte bütün tarafların benzer programlar yapan rakipler haline gelmesi nedeniyle yaşanmıştı. Esra Erol, Zuhal Topal ve eşini bel altı programlar yapmakla suçlamış, Zuhal Topal ise bu lafı söyleyeni çok önemsemediğini belirten bir yanıt vermişti. Ardından da dava süreci başlamıştı.

Müge'den Zuhal'a Destek

Bu olayın ardından Müge Anlı, sosyal medyadan Zuhal Topal'ı haklı bulduğunu ve desteklediğini açıkladı. O zaman da Esra Erol ve Müge Anlı arasında bir soğuk savaş başladı. Zuhal Topal ve Müge Anlı bazen dışarıda da birlikte olduklarını göstererek dostluklarını da göstermekten çekinmedi. Müge Anlı ise bir programında Esra Erol'un kendisine bir kutu çikolata gönderdiğini ama bunların kendisinin sevmediği çikolatalar olduğunu söylemişti.

Ancak Anlı artık bu çikolataları sevmeye başladığını da belirtti. Programında söylediği bu sözler Esra Erol'a sert bir yanıt olarak değerlendirildi. Zuhal Topal ise daha sonra tartışmalarda yer almadı ve farklı bir yemek programı sunmaya başladı. Her üç kadın da halen başarılı olarak çalışmaya devam ediyor ama Anlı ve Erol arasındaki soğukluk bitecek gibi görünmüyor.

Keşfet