Esra Erol Eşi Ali Özdemir’i İfşa Etti! Takipçileriyle Paylaştığı Video Ağızları Açık Bıraktı

ATV ekranlarının başarılı programının sunucusu Esra Erol’un eşi Ali Özbir ifşa edildi. Gündeme gelen video ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Esra Erol Eşi Ali Özdemir’i İfşa Etti! Takipçileriyle Paylaştığı Video Ağızları Açık Bıraktı

Gündüz kuşağı programı Esra Erol’la da sarsıcı olayların ardı arkası kesilmiyor. Özel hayatıyla ilgili konuşmaktan kaçınmaya çalışan ünlü sunucu eşini ifşa etti.
Kendi programının sunucusu Esra Erol'un sosyal medya paylaşımı epey konuşulacak gibi duruyor. Eşi Ali Özbir ile Esra Erol arasındaki olaylara bir yenisi daha geldi. Esra Erol’un programda da sıkça bahsettiği Ali Özbir’in öyle bir videosunu paylaştı ki ağızlar açık kaldı. Özellikle instagram’da Aktif olarak paylaşımlarda bulunan ünlü sunucu, programda can sıkıcı bir dizi olayların arasında takipçilerinin güldürdü. Başarılı sunucu Esra Erol’un eşi ve köpekle ilgili yaptığı paylaşımla izleyicilerin yüzünü güldürdü.

Esra Erol gündemde bomba etkisi yaratacak paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Ünlü ATV sunucusu zaman zaman her türlü haberle karşımıza çıkabiliyor. Öte yandan sosyal medyayı aktif olarak kullanması nedeniyle dikkatleri üzerine çeken Esra Erol, yaptığı paylaşımda eşi Ali Özbir ile birlikte köpekleri Pogi de yer verdi.İkiliden duygusal bir anı paylaşarak altına bir not yazdı. Ali Özbir Köpeklere pek sıcak bakmıyordu. Öte yandan Esra Erol’un eşinin başlangıçta köpeğe karşı olduğu ve ondan nefret ettiği iddia edilmişti. Daha sonra paylaşılan fotoğraflar ikilinin çok iyi anlaştığını ortaya koydu. Ali Özbir köpekle verdiği samimi pozla gündeme geldi. İçlerinde hayvanseverin olduğu izleyicilerin hepsi Esra Erol'a stüdyodaydı.

Artık İyi Anlaşıyorlar

Stüdyoda ve sosyal medyada eğlenceli yorumlar alan paylaşımda not olarak şöyle yazıyordu " En büyük aşklar nefretle başlar”. Paylaşılan sevimli videoda ikili arasındaki uyum takipçileri gülümsetti. Ali Özbir ve pogi isimli köpeği uyumu göze çarparken, köpekle fazlasıyla iyi anlaşıldığı ekranlara yansıdı.Ünlü sunucu, sadece ekranlarda değil sosyal hayatta ve sosyal medyada fenomen halinde. Aynı zamanda özel hayatı ile de gündeme gelen Erol, adından iyi anlamda söz ettirmeye devam ediyor. Çok sevdiği eşiyle beraber olan görüntülerini de sık sık paylaşım yapmayı eksik etmeyen Erol, geçtiğimiz günlerde bir konuk ile arasında geçen tatsız konuşmalar için pişman olduğunu belirtmişti.

Keşfet