Efsane Çift Ekranlara Geri Dönüyor! Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat Tekrardan Aynı Projede!

Aşk-ı Memnu Türk televizyon tarihinin şüphesiz en unutulmaz yapımlarından biridir. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un muhteşem uyumu bu yapımı dikkat çekici, fazlasıyla sevilen ve popüler kılan en önemli unsurlardan biriydi. Tüm merak ettikleriniz en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Efsane Çift Ekranlara Geri Dönüyor! Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat Tekrardan Aynı Projede!

Bihter ve Behlül karakterleri resmen seyircilerde öyle bir duygu yoğunluğu yarattılar ki Aşk-ı Memnu dizi hala izleniyor ve işin ilginç yanı hala fazlasıyla reyting alıyor.

Henüz film mi dizi mi belli olmayan proje Netflix için çekilecek

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Aşk-ı Memnu dizisiyle 14 yıl önce ekranları sallayan iki başarılı oyuncu Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, yeni bir proje için yeniden bir araya geliyor. Projenin bir dizi mi yoksa bir film mi olacağı bilinmiyor. Ancak projenin Netflix için çekileceği belirtiliyor. Haberden alınan bilgilere göre yapımcılar, iki yıldıza da uzun süredir aynı projede tekrardan buluşma teklifinde bulunuyorlardı ancak bu görüşme hiçbir zaman gerçekleşmemişti. Yapımcılar sonunda iki ismi birleştirmeyi başardılar. Alınan bilgilere göre iki yıldız isim, Onur Güvenatam patronluğundaki OGM Pictures ile anlaşma imzaladı.

Final bölümü ile Türkiye’nin en çok izlenen dizisi olmuştu

2008 ve 2010 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan Aşk-ı Memnu, Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı eserinden uyarlanmıştır. Ay Yapım'ın yönettiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Hazal Kaya ve Selçuk Yöntem’in paylaştığı dizi, final bölümüyle Türkiye'nin en çok izlenen dizisi olarak tarihe geçmişti. Aşk-ı Memnu toplam izleyicide 23.4, AB grubunda ise 27,1 izlenme almıştı. Hatta Aşk-ı Memnu tekrarları bile hala izlenmeye devam ediyor. Bölümler defalarca izlense ve reyting alsa da izleyiciler tekrar tekrar izlemekten asla sıkılmıyorlar. Dizi ne zaman tekrardan yayınlansa sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. Teve2, yaklaşık iki ay önce Aşk-ı Memnu final bölümünün tekrarını yayınladı. Aşk-ı Memnu 14 yıl aradan sonra yayınlanan final bölümüyle bile sosyal medyada en çok konuşulan konu olmayı başarmıştı. Aşk-ı Memnu hakkında 3.000'den fazla paylaşım yapılmıştı.

Keşfet