Eda Ece Rakip Dizilere Nispet Yapacakken Aradığı Emojiyi Bulamadı! Eda Ece Bu Hareketiyle Sosyal Medyayı Resmen Salladı!

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma beşinci sezonuyla devam ediyor. Pazartesi gecesi, şovun 133. bölümü yayınlandı ve reyting listesinde bir kez daha bir numara oldu. Dizinin hikayeleri bazen absürt olmasına rağmen, sevenleri izlemeye devam etti. Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Eda Ece Rakip Dizilere Nispet Yapacakken Aradığı Emojiyi Bulamadı! Eda Ece Bu Hareketiyle Sosyal Medyayı Resmen Salladı!

Yasak Elma dizisi tüm kişiler ve AB gruplarında TRT1'de yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisini geride bıraktı. Yasak Elma'nın bu başarısı Eda Ece'yi sosyal medyada paylaşım yapmaya itti. Dizinin ilk sezonundan bu yana Yıldız karakterini canlandıran ve izleyiciler tarafından fazlasıyla sevilen Eda Ece, yaptığı paylaşımla sosyal medyada olay yarattı.

“Yanan elma emojisi lazım oldu”

Güzel oyuncu Eda Ece, sosyal medya hesabından reyting listesini paylaştı ve “Yanan elma emojisi lazım oldu” notunu düşerek rakip dizilere resmen nispet yaptı. Beş sezondur devam eden dizinin bazı izleyicileri dizinin içindeki entrikaya kapılırken, bazıları ise dizinin kafalarını boşaltıp deşarj olmalarına iyi geldiğini söyledi. Ayrıca Medyapım tarafından çekilen Yasak Elma dizisi aynı zamanda Fox TV'de yayınlanan en uzun soluklu dizi oldu. Kulislerde dönen dedikodularda ise Yasak Elma'nın yapımcısı Fatih Aksoy'un dizinin altıncı sezonunu da yayınlamak istediği konuşuluyor. Fatih Akson ayrıca yapımcılık kariyerinin zirvesine çıkmak için dizinin 200. bölüme kadar devam etmesini istiyor.

Yasak Elma dizisinin konusu nedir?

Zeynep ve Yıldız, birbirine fazlasıyla bağlı fakat iki zıt karakterli kız kardeştir. Yıldız, sosyetenin kraliçesi Ender Argun ile tanışır ve beklemediği bir şekilde dünyası alt üst olur. Ender Argun, eşi Halit Argun'dan kurtulmak için Yıldız'ı kullanmaya vermiştir. Ender, Yıldız’a hayatını değiştirecek bir teklif yapar. Ayrıca Yıldız'ın hayatında tüm bu olaylar yaşanırken Alihan Taşdemir, Zeynep'in çalıştığı şirketi satın almıştır. Alihan Taşdemir kibirli, ukala ve varlıklı bir iş adamıdır. Bu arada Alihan ve Zeynep arasındaki zıtlaşmalar zamanla yerini iletişime bırakır. Fakat Zeynep bir şeyi bilmiyordur. Alihan hem Halit’in ortağı hem de ikinci karısının kardeşidir.

Keşfet