Doğuş’un Karısı Hoşkedem Kimdir, Ne İş Yapar? Bakın Kim Çıktı

Doğuş'un TV programına konuk olmasının ardından yurttaşlar incelemelere başladı. Peki, Doğuş'un Azeri eşi Hoşkedem Hidayetkızı kimdir, ne iş yapmaktadır ve kaç yaşında? İşte ünlü şarkıcı Doğuş ve eşi hakkında merak uyandıranlar:

Yayınlanma:
Güncelleme:
Doğuş’un Karısı Hoşkedem  Kimdir, Ne İş Yapar? Bakın Kim Çıktı

Doğuş'un TV programına konuk olmasının ardından yurttaşlar incelemelere başladı. Peki, Doğuş'un Azeri eşi Hoşkedem Hidayetkızı kimdir, ne iş yapmaktadır ve kaç yaşında? İşte ünlü şarkıcı Doğuş ve eşi hakkında merak uyandıranlar:

Magazin gündemine gelen ve merak konusu olmakta olan ünlü şarkıcı Doğuş’un Azeri eşi Web üstünden yoğun olarak araştırılan konular içinde kendi yerini aldı. Esas ismiyle Orhan Baltacı olarak bilinmekte olan ve devrenin en fazla dinlenen şarkıcıları içinde yerini alan Doğuş’un Azerbaycan asıllı eşinin bir TV programına katılımı ünlü çiftin magazin gündemine gelmesine sebep oldu. Peki, Doğuş’un Azeri eşi Hoşkedem Hidayetkızı kimdir, ne iş yapmaktadır ve kaç yaşında? İşte ünlü şarkıcı Doğuş ve eşi hakkında merak uyandıran bütün ayrıntılar.

Doğuşun Hayat Arkadaşı Azeri Güzel Kimdir

Hoşkedem Hidayetkızı, 13 Ocak 74 tarihinde doğdu. Ülkesinde Sen Tek Değilsin adlı bir program yapan Doğuş’un eşi Azerbaycan’ın en ünlü bayan spikerlerinden biri olmaktadır. Savaş Muhabiri, Sunucu, Gazeteci; Televizyoncu ve yapımcıdır. Doğuş ile olmakta olan evliliği de ülkesindeki şöhretini artırdı. Çift yarı zamanlı olarak iki ülke içinde mekik dokuyarak zor bir ilişkiyi devam ettiriyorlar. İkizlerin doğumunun sonrasında çift İstanbul’da yaşamaya başladı.

1-001.jpg

Orhan Baltacı veya tanınmış ismiyle Doğuş, 1974’te Almanya Cumhuriyeti’nde doğdu. Aslen Rize, İkizdereli olmakta olan şarkıcı 4 yaşına denli Almanya Cumhuriyeti’nde yaşadı. 4 yaşındayken ailesi ile birlikte Türkiye’ye taşındı. Müzik kariyerine devam eden 47 yaşındaki ünlü şarkıcı Doğuş, 2014 senesinde Azeri hoş Hoşkedem Hidayetkızı ile dünya evine girdi. Çift, 2016 senesinde Aras ve Aslan adlarında ikiz çocuk sahibi oldu.

Hoşkedem Hidayetkızının Akademik Kariyeri

Spikerlik ve savaş muhabiri yapmaktadır. Gözlerden uzak yaşamakta olan Hidayetkızı’nın mesleği, duyanları şaşırttı. Azerbaycan’da ‘Sen Tek Değilsin’ adlı program yapan Hoşkedem Hidayetkızı, Azerbaycan’ın en ünlü bayan spikerlerinden birisi.

2-002.jpg

Uzun seneler Hazar televizyon ’da çalışan Hoşkedem Hidayetkızı, savaş muhabirliği yapmaktadır. Hidayetkızı, 2020 senesinde Azerbaycan’da gerçekleşen Karabağ Savaşı’nda, yaşanmakta olan son hali günlerce ekranlardan aktarmıştı. Bu durum ülkesinde neredeyse bir milli kahraman olmasına yol açan önemli bir durum olmaktadır.

Keşfet