Dizide Süleyman Çakır’ı Öldürmüştü! Cerrahpaşalı Halit’in Son Hali Şoke Etti! İşte Özcan Varaylı’nın Son Hali!

Kurtlar Vadisi dizisinde Süleyman Çakır'ı pusuya düşürüp öldüren Cerrahpaşalı Halit karakterini Özcan Varaylı canlandırmıştı. Özcan Varaylı'nın zaman içinde olan değişimi ise ağızları açık bıraktı. Merak edilen tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Dizide Süleyman Çakır’ı Öldürmüştü! Cerrahpaşalı Halit’in Son Hali Şoke Etti! İşte Özcan Varaylı’nın Son Hali!

Kurtlar Vadisi bir döneme damga vurmuştu

2003 yılında Show TV'de ekrana gelen ve kısa sürede milyonlarca hayran kazanan Kurtlar Vadisi dizisi Türk televizyon tarihine damgasını vuran eserler arasında kendine yer edinmiştir. Dört sezon süren ve 97. bölümüyle final yapan Kurtlar Vadisi dizisi o kadar sevildi ki, sonraki yıllarda çok sayıda serisi çekildi. Necati Şaşmaz, Selçuk Yöntem, Oktay Kaynarca, Gürkan Uygun ve Kenan Çoban'ın başrollerini paylaştığı Kurtlar Vadisi'nin her bölümü heyecan ve aksiyon doluydu. Bitmesinin üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen dizi Necati Şaşmaz ve Oktay Kaynarca gibi pek çok efsane ismin tanınmasını sağlamıştı. Bunlardan biri de Polat Alemdar ve Süleyman Çakır'ın dizideki en büyük düşmanlarından Cerrahpaşalı Halit karakterini canlandıran Özcan Varaylı olmuştu.

Süleyman Çakır’ı öldürmüştü

Dizinin 43. bölümünde vurulan Süleyman Çakır, 45. bölümde ölmüştü. Süleyman Çakır'ı pusuya düşürüp öldüren Cerrahpaşalı Halit'ten başkası değildi. Süleyman Çakır'ın ölümüyle dizinin hayranları şok olmuştu. Adına cenaze törenleri düzenlenen helva dağıtılan Süleyman Çakır, her yıl ölüm yıl dönümünde anılıyor. Elbette sonraki bölümlerde Polat Alemdar, Süleyman Çakır'ı öldüren Cerrahpaşalı Halit'i öldürüyor.

Cerrahpaşalı Halit son haliyle şaşırttı

Cerrahpaşalı Halit karakteri, dizideki diğer tüm oyuncular gibi, yıllar içinde önemli ölçüde değişti. Dizide bu karakteri adeta yaşayan Mehmet Özcan Varaylı son haliyle fazlasıyla şaşırttı. Bir dizi yapımda yer alan ve performans sergilemeye devam eden Özcan Varaylı, hayranlarını şoke etti. Sosyal medyada da aktif olan Varaylı, paylaştığı Instagram gönderileri aracılığıyla takipçileriyle iletişim kurmaya devam ediyor. Ak saçlı ve sakallı ünlü oyuncuyu görenler ise, Yıllar acımamış diye düşünüyor.

Özcan Varaylı kimdir?

Özcan Varaylı, 6 Ağustos 1963'te İstanbul'da doğdu. 1998 yılında Aynalı Tahir ile oyunculuk kariyerine başladı. Daha sonra 2004 yılında Kurtlar Vadisi'nde oynadığı Cerrahpaşalı Halit rolüyle tanındı.

Keşfet