Demet Özdemir Gelinlikle Böyle Görüntülendi! Evleniyor mu ?

Kısa bir süre sonra şarkıcı Oğuzhan Koç ile evlenmeye hazırlanan Demet Özdemir, yine sosyal medyada olay oldu. Güzel isim gelinlik paylaşımlarıyla gündemdeki sıcak isimlerden biri olan güzel oyuncu, şu sıralar hem oyunculuk hem de evlilikle ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Bir önceki ifadesinde gelinlik hayali olmadığını ve hayatı boyunca hep çalıştığını belirtmişti.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Demet Özdemir Gelinlikle Böyle Görüntülendi! Evleniyor mu ?

15 yaşından beri çalışıyorum

Demet Özdemir yaptığı açıklamada “15 yaşından beri çalışıyorum. Bu nedenle hiç düğün dernek gelinlik falan hayal etmedim.” ifadelerini kullanmıştı. Demet Özdemir muhabirlere vermiş olduğu açıklamada setlerde çok yoğun çalıştıklarını ve bu nedenle de özel işlerini molalarda ve izinli olduğu günlerde yapmaya çalıştıklarını söyledi.

images-1.webp

Düğün hazırlıkları tam gaz devam ediyorken güzel oyuncu “çok yorucu bir dönemdeyiz ancak tatlı bir telaş yeni film çekimleri ve dizi çalışmaları tam gaz devam ediyor.” ifadelerini kullanmıştı. Kısa süre içerisinde Oğuzhan Koç ile evlilik hazırlıklarını tamamlayıp nikâh masasına oturacak güzel isim vermiş olduğu gelinlik pozları ile de olay oldu.

t25-200120201729001949581.webp

Oğuzhan Koç'a aşkını ilan etti

Sosyal medyanın ilgisini çeken çok sayıda insan yorum ve beğeni yaptı. Oğuzhan Koç ile olduğundan dolayı son derece şanslı olduğunu dile getiren güzel oyuncu kesinlikle ruh ikizini bulduğunu ve düğünde de sevdikleri insanları ile birlikte olacaklar için çok heyecanlı olduklarını dile getirdi.

df235d8b677c0374aa011634c41a18a1.jpeg​​​​​​​

Keşfet