Buse Varol’un Suçsuz Olduğu Anlaşıldı! Alişan Buse Varol’u Aldattı Mı?

Boşanma dedikoduları nedeniyle son dönemde fazlasıyla gündem olan Alişan ve Buse Varol çifti şimdi de bomba bir olayla magazin gündemine oturdu. Alişan'ın ihanetle suçlanmasıyla tüm taşlar yerine oturdu. Alişan Buse Varol’un üstüne kuma mı getiriyor? Tüm merak ettikleriniz en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Buse Varol’un Suçsuz Olduğu Anlaşıldı! Alişan Buse Varol’u Aldattı Mı?

Aldatma iddiası gündeme bomba gibi düştü

Haftalardır ünlü sanatçı Alişan ve televizyonun ünlü yüzlerinden Buse Varol boşanma iddiaları ile uğraşıyor. Evlilik sorunları yaşadığı ortaya çıkan ve birlikte görünmek istemeyen ikili, çeşitli mekanlarda objektiflere takılarak röportajlar verdi. Alişan, özellikle kardeşi Selçuk Tektaş'ın ölümünün ardından toparlanmaya çalışırken, ortaya çıkan bu durum ünlü sanatçının aile ilişkilerine de zarar verdi. Görünüşe göre mutlu evliliklerinin üzerinde kara bulutlar olan çift, kısa süre önce yeniden bir araya gelmeye karar verdi ve muhabirlerin iddialarına samimi yanıtlar verdi. Fakat şu sıralar ünlü çift, aldatma iddialarıyla gündemi karıştırmaya devam ediyor.

620aaddbae298b1607313607.webp

Alişan bir kadınla otelde yemek yerken görüldü

Ünlü sanatçı Alişan, geçtiğimiz günlerde eşi Buse Varol'dan boşanma iddiaları nedeniyle gündeme gelmişti. Ağabeyinin ölümünün ardından bir türlü toparlanamayan ünlü sanatçı, aile bağlarını bir şekilde düzeltmeye çalışıyordu. Fakat Alişan'a yönelik bir iddia büyük yankı uyandırdı. Söylenenlere göre boşanma iddialarının altında bir ihanet var. Alişan'ın iki hafta önce lüks bir otelde başka bir kadınla yemek yerken görüntülendiği iddia edildi. Haberle deliye dönen Buse Varol, Alişan ile evleri ayırdı ve kızı Eliz'in doğum günü partisini bile es geçti. Suçlamalar hakkında iki taraf da net bir açıklama yapmasa da sosyal medyada bu durum en çok konuşulan konulardan biri oldu.

6209dd344e3fe004580d0722.webp

Alişan'ın Buse Varol'u aldattığı iddiası sosyal medyaya resmen bomba gibi düştü

Son günlerde sosyal medya ve magazin gündemini meşgul eden Alişan ve Buse Varol ikilisi bir ihanet durumunun başrollerini paylaştılar. Alişan, bir restoranda başka bir kadınla yemek yerken görüntülenmesinin ardından sosyal medyada fazlasıyla tepki topladı. Alişan'ın sosyal medya profiline resmen hücum eden takipçiler, ikili arasındaki boşanma iddialarının daha iyi anlaşıldığını belirttiler.

Keşfet