Bücür Cadı’nın Zeliş’i Anne Oluyor! Merve Erdoğan Müjdeyi Verdi

Bücür Cadı’nın Zeliş’i mutlu haberi verdi. Bücür Cadı dizisi ile tanınan Merve Erdoğan sosyal medya hesabından bir gönderi paylaştı. Çocuk oyuncu olarak tanınan güzel isim anne oluyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bücür Cadı’nın Zeliş’i Anne Oluyor! Merve Erdoğan Müjdeyi Verdi

Yayınlandığı dönemde çok sayıda insan tarafından sevilen Bücür Cadı dizisinin çocuk oyuncusu Merve Erdoğan'dan önemli bir haber geldi. Bücür Cadı dizisinde Zeliş karakterine bürünen Merve Erdoğan o dönem çok sevilmişti.

2000'li yıllarda çocuk yıldızlardan bir tanesi olan Merve Erdoğan 2020 yılında hayatını Mert Carim ile birleştirmişti. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile dikkat çeken Merve Erdoğan sosyal medya hesabından önemli bir açıklama gerçekleştirdi.

Merve Erdoğan ultrason paylaşımı yaptı

Merve Erdoğan ultrason paylaşımı yaparak hamile olduğunu duyurdu. Merve Erdoğan üç buçuk aylık hamile, 90'lı yılların sonlarında ekrana gelen Bücür Cadı dizisinin Zeliş’i olarak tanınan oyuncu daha sonrasında Arka Sıradakiler dizisinde rol almıştı.

3374116-5d76262f631d194471e9df925b60155d-640x640.jpg

Merve Erdoğan: Bebeğimizi bekliyoruz

2000'li yılların çocuk yıldızı olarak ön plana çıkan Merve Erdoğan 2020 yılında evlenmiş ve mutlu evliliğini devam ettiriyordu. Oyuncu sosyal medya hesabını sık sık kullanarak paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Oyunculuğunun yanı sıra hem düzgün fiziği hem de güzelliği ile dikkat çeken Merve Erdoğan sosyal medya hesabından ultrason fotoğrafı paylaşarak hamile olduğunu bizzat kendisi duyurdu. Daha önce de Hürriyet'ten Eda Solmaz'a röportaj veren Erdoğan müzisyen eşi ile birlikte bebek beklediklerini ve üç buçuk aylık hamile olduğunu duyurdu. Eşinin de kendisine çok fazla destek olduğunu söyleyen Merve Erdoğan merakla bebeğimizi bekliyoruz ifadelerini kullandı.

bucur-cadi-dizisinde-zelis-i-merve-erdogan-nisanlandi-1602160370.jpg

Merve Erdoğan televizyon ekranları ile tanıştığında henüz 3 yaşındaydı. Ancak asıl çıkışını Bücür Cadı dizisi ile gerçekleştirdi. 9 yaşında rol aldığı dizide Zeliş karakterine hayat veren Merve Erdoğan çok sayıda insanın beğenisini kazanmıştı.

Nasıl oyuncu oldunuz sorusuna ise hep annesinin sanatçı bir çocuk istediğini söyleyen Merve Erdoğan kendisinin hep bu şekle büyütüldüğünü şansının da yanında gittiğini ve annesinin kendisini ajansları yazdırarak böyle bir adım attığını söyledi.

Keşfet