Başkan, Suudi veliaht prensi Jamal Khashoggi’nin öldürüldüğünü söyledi.

Biden Cuma gecesi, Veliaht ile hakkında söylendiğine göre Prens Cemil Kaşıkçı cinayetini gittiğinden geçen ve kendinden şüphe duyduğunu söylediğini söylüyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Başkan, Suudi veliaht prensi Jamal Khashoggi’nin öldürüldüğünü söyledi.

Bay Biden veliaht ilke ile, görüşünün halka açık bölümünde Bay Kaşıkçı hiçbir şey söylemezken, daha sonra gazetecilere cinayeti “hakkındakiçirkin” olarak görüldüğü ve doğrudan CIA tarafından iddia edilen Prens Muhammed ile yüzleştiğini söylüyor. 2018 yılında Suudi ajanlardan oluşan bir ekip tarafından İstanbul’da.

Bay Biden, “Toplantının başlangıcından getirdim, o sırada ne tercih edilir ve şimdi ne kadar netleştirdim” dedi. “Bu. yanında tartışılırken açık ve nettim Görüşümü netleştirdim. Bir Amerikan merkezinin insan hakları konusunda sessiz kullanıcı bizim kim olduğu ve kimla tarafından yazılmıştır. Değerlerimize sahip olduğu zamana sahip çıkıyor.”

Başlarken MBS tarafından “Prens Muhammed’in doğruluğunun planlandığını bildirdi.

Bay Biden, “Temelde bundan kişisel olarak başlayacak” dedi. “Öyle olduğunu belirttiğim.”

Onun doğumu hesabıylatı. Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adel el-Jubeir gazetecilere verdiği demeçte, Bay Biden’in prensibine yönelik kısa ve daha az çekişmeli bir alışverişi kitabını söyleyeceğini söyledi. bilen.

Bay Ju, Kaşıkçı cinayetini “korkunç bir hatabe” olarak nitelendirdi, ancak iki ülkeyle ilerlediğini de sözlerine ekledi. Davada olan kişiler astlara bulunarak, “İnsanlar yargılandı” dedi. “Bedelini ödeyen var”

Bay Khashgi, prensin yönetimini eleştiren Washington Post’a Suudi yazardı. Bay Biden, öldürülmesinden sonra Suudi Arabistan’ı bir “parya” hayal etmişti, sadece dünya olaylarının kendi krallarıyla çok fazla az tercihini anlatıyor.

Cuma günü bu söz sorulduğunda, “Söylediğimden pişman değilim” dedi.

Ancak Bay Biden’ın veliaht prensi ile görüşme seçimleri, insanların haklarını aktivistlerini ve Bay Kaşıkçı’nın ailesini çileden çıkardı. Nişanlısı Cengiz Cengiz, Kaşıkçı’nın düşüneceğinisı, her şeyi bu tweetledi: “C söz konusu işinayetim için mi? MBS’ bir kurbanlarının kanı boyutları ellerinizde.”

Post’un yayıncısı Fred Ryan da aynı derecede sinir bozucuydu. Bir anlaşma, “Başkan Biden ile Muhammed bin Salman ile yumruğa bir el sıkışmadan daha kötüydü – vericiydi” dedi. “MBS’ye gidiyorduca içeride yersiz kurtuluşu bir geçiş ve geçişi yansıtıyor.”

Keşfet