Bahar Candan Şoke Etti! Üzerine Yağ Döktü ve Yağ Çok Ucuz 1000 TL Olmalı Dedi!

Bahar Candan şok açıklamar yaptı. Candan, "İnsanlar yağ alamıyor alamıyor ama biz alabiliyoruz. Arada bir yağ içip ayaklarımı yıkıyorum” dedi. Skandal açıklamalarda bulunan, fazlasıyla iddialı açıklamarda bulunan, para karşılığı arkadaş arayan Bahar Candan, yarışma programıyla tanınır hale geldikten sonra, son olarak Al Sana Haber programında yorumcu olmuştu. Merak edilen tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Bahar Candan Şoke Etti! Üzerine Yağ Döktü ve Yağ Çok Ucuz 1000 TL Olmalı Dedi!

Üzerine yağ döktü

Bir sosyal medya fenomeni olan Bahar Candan, ayçiçek yağı ile ilgili yaptığı açıklamalar ile gündeme bomba gibi düştü. Bahar Candan, canlı yayında kazağını çıkarırken üzerine bir şişe yağ döktü. Gülünç olayların da yaşandığı program sosyal medyada tartışılan konulardan biriydi.

“Yağ içip ayaklarımı yıkıyorum”

Bahar Candan yağ fiyatlarının makul olduğunu söyledi. Candan, "İnsanlar yağ alamıyor ama biz alabiliyoruz. Arada bir yağ içip ayaklarımı yıkıyorum" dedi.

“Yağ da benzinin insandaki karşılığıdır”

Candan, "200 TL'nin yağ için yetersiz olduğuna inanıyorum. Bence 1000 TL olmalı. Benzine ne ödüyorlar? Yağa ne ödüyorlar? Yağ da benzinin insandaki karşılığıdır. Bu zamanda ne ucuza alınıyor ki yağ ucuz olsun? Yağa haksızlık yapılıyor" dedi.

Bahar Candan kimdir?

Bahar Candan, 17 Şubat 1998'de akademisyen bir anne babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. İşte Benim Stilim adlı moda programı ile tanınan Bahar Candan, yarışmaya katıldığında 19 yaşındaydı. Ablası Survivor'da yarışırken 2016'da İşte Benim Stilim’de yer aldı. Yarışma boyunca tavırları, yürüyüşleri, gözyaşları konuşuldu. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı Bahar Candan, Beykent Üniversitesi hukuk fakültesi ikinci yılında ve avukat olmayı umuyor. Sesi, üslubu ve farklı kişiliği ile magazin sayfalarında sıkça yer alan Bahar Candan, Elitizm isimli Instagram hesabını da fazlasıyla aktif kullanıyor. Instagram hesabının sadece elitler için olduğunu iddia eden Bahar Candan, sık sık referans gösterdiği babası hakkında "Babam eğitimci olmasının yanı sıra, namaz kılan ve oruç tutan muhafazakâr bir insandır" demişti. Ayrıca Bahar Candan 170 cm boyunda ve 47 kilodur.

Keşfet