Azerbaycan'dan Müge Anlı'ya Dikkat Çeken Bir Rakip! Şaşıracaksınız

Hoşkedem Hidayetkızı Azerbaycan'ın en ünlü sunucularından birisidir. Şu anda da Sen Tek Değilsin isimli bir reality show programı sunan Hidayetkızı Azerbaycan'da çok tanınıyor ve çok seviliyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Azerbaycan'dan Müge Anlı'ya Dikkat Çeken Bir Rakip! Şaşıracaksınız

Hoşkedem Hidayetkızı Azerbaycan'ın en ünlü sunucularından birisidir. Şu anda da Sen Tek Değilsin isimli bir reality show programı sunan Hidayetkızı Azerbaycan'da çok tanınıyor ve çok seviliyor. Azerbaycanlılar onu daha Çok Dağlık-Karabağ Savaşı sırasında yaşananları anlatan sunucu olması nedeniyle biliyordu. Şimdilerde ise hem tarzı hem de fiziği hem de programının benzemesiyle Müge Anlı'yı çok andıran Hidayetkızo reality show programı ile dikkat çekiyor. Şık ve hoş bir kadın olan Hidayetkızı'nın Anlı'ya önemli bir rakip olduğu söylentileri de çıktı.

Hoşkedem Hidayetkızı Kimdir?

Türk televizyon ve dizi izleyicileri için Hoşkedem Hidayetkızı'nın bir diğer özelliği daha bulunuyor. Türkiye'de bir dönem çok ünlü olan Almancı şarkıcılardan birisi olan Doğuş ve Hidayetkızı evli ve mutlu evlilikleri bir süredir devam ediyor. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ve gündemde olmayan Doğuş'un eşi Hidayetkızı ise programı ile daha fazla tanınmaya devam ediyor.

Müge Anlı da ülkemizin en çok tanından programcılarından birisi haline geldi. Televizyonculuğa magazin gazetecisi olarak başlayan Anlı hem sosyal sorumluluk projeleri hem de programında çözmeye çalıştığı faili meçhul cinayetlerle gündemde kalmaya devam ediyor. Her sabah ATV ekranlarında yayınlanan program ülkemizin en çok izlenenler listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Azerbaycanlı Rakip

Ülkemizde neredeyse rakipsiz bir programcı kabul edilen Müge Anlı'nın sunduğu tarzda farklı programlar da var. Ancak tam anlamıyla cinayet çözmeye çalışılan ve genelde faili anlaşılmayan ya da herhangi bir nedenle sonu getirilemeyen bütün davaları ekibiyle birlikte çözmeye çalışan başka bir programcı yok. Hoşkedem Hidayetkızı ise Azerbaycan'ın Hazar TV adlı kanalarında çalışıyor. Sunduğu program içerik bakımından Müge Anlı'nınkine benziyor.

Ayrıca 46 yaşında ve iki çocuk annesi olan Hidayetkızı'nın fiziği ve tarzı da çok beğeniliyor. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan programcının çok sayıda takipçisi var. Müge Anlı'nın hiç beklenmeyen bir ülkeden çıkan bu rakibi gün geçtikçe daha fazla tanınıyor. Doğuş'un eşi olması nedeniyle de her geçen gün daha fazla Türk seyircisinin de ilgisini çeken bir isimdir.

Keşfet