Ata Demirer’den Müjde Geldi! Bursa Bülbülü Filmi Hazırlıkları Başlıyor!

Ekranların sevilen komedyenlerinden birisi olan Ata Demirer, son dönemde sakin ve eğlenceli bir hayat yaşamayı tercih ediyordu. Son olarak 2018 yılında Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminde rol alan oyuncu uzun süredir ekranlardan uzakta bir hayat sunuyordu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ata Demirer’den Müjde Geldi! Bursa Bülbülü Filmi Hazırlıkları Başlıyor!

Ancak uzun süredir üzerinde çalıştığı film olan Bursa Bülbülü filminin duyurusunu sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. Yönetmen koltuğunda Hakan Algül’ün oturacağı filmin çekimlerine Mayıs ayında başlanacağı ve oyuncu kadrosunun büyük oranda tamamlandığı aktarıldı.

Bursa Bülbülü Çekimlerine Mayıs Ayında Başlanıyor!

2021 yılında çekimlerine başlanması beklenen film Ata Demirer’in kaza geçirmesi ve yönetmen Hakan Algül’ün sağlık sorunları yaşaması nedeniyle ertelenmişti.

Ancak ertelenme bitti ve filmin çekimlerine önümüzde ki aylardan itibaren başlanacağı aktarıldı. Ünlü oyuncu ve komedyen Ata Demirer, sosyal medya hesabından “Bursa Bülbülü Yola Çıktı” notuyla filmin hazırlıklarına başladıklarını aktardı.

Bursa’da geçecek olan yapımda birçok ünlü oyuncu bulunuyor. Ata Demirer ile birlikte Erkan Can, Melek Baykal, Özge Özacar, Cem Gelinoğlu ve Tarık Pabuççuplu gibi birçok isim bulunuyor.

BMK tarafından yapılacak filmin önümüzde ki aylarda ülkemizde hizmet vermeye başlayacak olan Disney Plus tarafından yayınlanacağı aktarıldı. Bu karar ile birlikte Yılmaz Erdoğan ve Şahan Gökbakar’ın aldığı kararın ardından Demirer’in de dijital bir içerik platformu için içerik üretmeye başlayacağı kesinleşmiş oldu.

Ata Demirer’in Hayatında Sayısız Başarı Bulunuyor!

Ekranların en çok sevilen isimleri arasında yer alan 49 yaşında ki oyuncu ilk rolünü 2003 yılında Vizontele Tuuba ile almıştı. Eyyvah Eyvah film serisi ile kendini ispatlayan oyuncu Tatlı Hayat, Avrupa Yakası gibi dizilerde önemli bir oyunculuk performansı sergilemişti.

2012 yılında Özge Borak il evlenen komedyen bu evliliği 2014 yılında bitirmişti. Kariyeri boyunda en iri erkek komedi oyuncu rolünü birçok kazanmayı başarmıştı. Bunun yanında Müzik albümleri de yaparak dikkat çekmişti. 2014 yılında yayınladığı Alaturka albümü ile dinleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştı.

Keşfet