Alişan’ın Eşi Buse Varol Resmen Eridi! Son Haline Adeta Beğeni Yağdı! Estetiksiz Halleri Çok Konuşulmuştu!

Geçtiğimiz haftalarda evliliklerini aile arasında çıkan bir kriz yüzünden yıkılmaktan kurtaran Alişan ve Buse Varol, eski mutlu günlerine geri döndü. Birlikte aşk pozu veren Alişan ve Buse Varol sürekli paylaşım yaptı. Ünlü bir şarkıcı olan Alişan ve tanınmış bir oyuncu olan Buse Varol 2018 yılında hayatlarını birleştirmişti. Ayrıca iki çocuğu bulunan Buse Varol, kilo vermesi nedeniyle de gündemdeydi. Merak edilen detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Alişan’ın Eşi Buse Varol Resmen Eridi! Son Haline Adeta Beğeni Yağdı! Estetiksiz Halleri Çok Konuşulmuştu!

Fazla kilolardan kurtuldu

2018 yılında eşi Alişan ile dünya evine giren fakat son zamanlarda boşanmanın eşiğine gelen Buse Varol, fiziğiyle herkesi şok etti. Buse Varol, aldığı profesyonel destek ile dönüşümünü öncesi ve sonrası fotoğrafları ile sevenleriyle paylaştı. Geçtiğimiz haftalarda evliliklerini aile krizi yüzünden yıkılmaktan kurtaran Alişan ve Buse Varol, eski mutlu günlerine geri döndü. İmaj değişikliğine giden Buse Varol, daha önce de estetiksiz haliyle adından fazlasıyla söz ettirmişti. Buse Varol'un son hali fazlasıyla beğeni topladı. Instagram'da da oldukça aktif olan Buse Varol, zayıflama merkezi sayesinde nasıl düzenli bir şekilde kilo verdiğini anlattı. İki çocuk annesi olması fakat fiziğiyle beğeni toplayan Varol, kararlılığı sayesinde fazla kilo vermeyi başarmıştı. Buse Varol'un özellikle bacaklarının inceliği de göz ardı edilmedi. Ayrıca Buse Varol'un kar pozları da çok beğenilmişti. Buse Varol'un 1.5 milyon Instagram takipçisi var. Varol'un fotoğraflarını görenlerin adeta dili tutuluyordu.

buse-varol-uod7-cover-dp6k-cover.jpg

“Buse de estetik harikasıymış”

2012 yılında Miss Turkey yarışmasında yarışan Buse Varol'u izleyenler onu şimdiki halini tanımakta zorlandılar. Yarışmada ilk ona giremeyen oyuncu, daha sonrasında ise bir dizi projede rol aldı. Sosyal medyada 31 yaşındaki oyuncunun zaman içindeki değişimi de fazlasıyla gündem konusu olmuştu. Güzellik yarışmasındaki Buse Varol'un bikinili fotoğraflarını görenler “Buse de estetik harikasıymış” diye eklemeden edemedi. Diğerleri ise güzel oyuncunun yüzünün yaşla birlikte oturduğunu ve aslında estetik olmadığını savundu. Alişan ve Buse Varol'un evliliğindeki kriz günlerdir magazin gündemini derinden sarsıyordu. Boşandıkları iddia edilen çiftin aşkı galip geldi.

s-4f08d379d11019c8bda8514916b5c917995b692b.webp

Keşfet