Alişan ve Buse Varol Çiftine Barışma Sonrası Teklif Yağdı!

Alişan ve Buse Varol çiftinin boşanma haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Çiftin üstünde dolaşan kara bulutlar yerini reklam tekliflerine bıraktı. Barışma haberlerinin ardından sektörün aranan çifti oldular…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Alişan ve Buse Varol Çiftine Barışma Sonrası Teklif Yağdı!

Evliliklerinde kriz yaşanmasına ne sebep olmuştu?

2018 yılında hayatlarını birleştiren Alişan ve Buse Varol evliliklerini iki çocukla taçlandırmıştı. Alişan kızları Eliz’in doğum günü partisine katılmayınca evliliklerinde bir sorun yaşandığı gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Alişan partiye katılmadığı gibi kendi ailesiyle kızı Eliz’e sade bir doğum günü kutlaması yaşatmıştı. Kızlarını doğum gününde yaşanan bu gerginlik, akıllarda çiftin ayrılacağı yönünde soru işareti bırakmıştı. Yaşananların üstüne Buse Varol’un Instagram hesabından Alişan ile birlikte olduğu fotoğrafları kaldırmasıyla ayrılık haberleri gündeme gelmişti.

Boşanmanın eşiğine gelen çift yeniden bir araya geldi

Alişan ve Buse Varol çiftinin boşanma aşamasında olduğu kızlarının doğum gününde ortaya çıkmıştı. İkili arasında ortak noktada buluşulamayan konular olduğu ve bu yüzden boşanmanın eşiğine gelindiği öğrenilmişti. Boşanma süreciyle gündemden hiç düşmeyen çiftin Emine Erdoğan tarafından barıştırıldığı iddia ediliyor. Bu ikili ayrılık haberleriyle gündemden düşmezken barışma haberleriyle de sektörün göz bebeği haline geldiler. Barışma sürecinden sonra çifte kelimenin tam anlamıyla bereket yağdı.

İkili, reklam ziyaretinden 100 bin TL aldı

Barışma haberlerinden sonra Alişan ve Buse Varol’a reklam teklifleri yağdı. Güneşli'deki bir mağazadaki yeni koleksiyon tanıtımı için teklif götürülen çift, bu reklam ziyareti karşılığında 100 bin TL aldı. Gündemdeki yerini evlilikleri hakkındaki gelişmelerle koruyan ikiliye gelen reklam tekliflerinin ardı arkası kesilmiyor. Ayrılık ve barışma süreçlerinin aile bütçelerine sunacağı katkı uzun bir süre devam edeceğe benziyor. Çift hakkında ise kesintisiz devam eden reklam tekliflerinden sebeple ‘’Barışma bereketli geldi’’ yorumları yapıldı.

Alişan "Romantizmin doruklarındayız" diyerek paylaşmıştı

Geçtiğimiz haftalarda evliliklerini aile meselesi yüzünden yıkılmaktan kurtaran Alişan ve Buse Varol, eski mutlu günlerine geri döndü. Aşk pozu veren ve birlikte yemeğe çıkan Alişan ve Buse Varol, peş peşe paylaşımlarda bulundu. Alişan, karlı bir günde yaptığı paylaşımda "Romantizmin zirvesindeyiz" demişti.

Keşfet