Aleyna Tilki Morbius Filminin Galasına Katıldı! Kıyafeti Galanın Önüne Geçti!

Son dönemin en çok merak edilen yapımlarından birisi olan Morbius, 1 Nisan 2022 tarihinde izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Filmin tanıtımı için Londra’da bir gala düzenlendi. Galaya ülkemizden davet edilen Aleyna Tilki, filmin başrol oyuncusu Jared Leto ile fotoğraf çektirdi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Aleyna Tilki Morbius Filminin Galasına Katıldı! Kıyafeti Galanın Önüne Geçti!

Ancak filmin ön tanıtımına özel olarak davet edilen genç pop şarkıcısı Aleyna Tilki’nin galaya çok sade bir şekilde katılmasına tepkiler geldi. Gala’da kullandığı kombine takipçilerinden yoğun eleştiriler geldi. Bir Kot, ayağında postallar, crop ve bolero giymeyi tercih eden güzel şarkıcı, kırmızı halıda giyilecek bir kıyafet tercihi yapmadığı için eleştiriler aldı.

Galaya Gidecem Diye 10 Saat Hazırlanamam!

Morbius filminin Londra’da yapılan galasında ki kıyafeti nedeniyle yoğun eleştiril alan Aleyna Tilki, resmi sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Yoğun tepkilerin farkında olduğu görülen güzel şarkıcısının “Galaya gidecem diye 10 saat hazırlanamam :D” şeklinde paylaşımı dikkat çekti.

“Ben tüm kıyafetlerden daha güzelim.

Her zaman bi markaya ya da özel bir stylinge ihtiyacım yok.

Ben zaten markanın ve stylingin kendisiyim.

Bye.”

Bu paylaşımıyla eleştirileri çok umursamadığını, bir Gala için çok uzun bir süre hazırlanamayacağını ve özel bir stilist ile çalışmak zorunda olmadığını söyledi. Kimileri bu tarzı ve özgüveni nedeniyle genç şarkıcıyı takdir ederken, kimileri bu kıyafet tercihini evde bile giymeyeceğini söyledi.

Morbius Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor!

Başrolünde Jared Leto’nun yaptığı, kadrosunda Michael Keaton, Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris gibi isimlerini barındıran aksiyon macera tarzı bilim kurgu filminin 1 Nisan 2022 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. İlk gösterimin ardından birçok eleştiri alan yapımın yine de izlenmeye değer olduğu söyleniyor.

Yönetmen koltuğunda Daniel Espinosa’nın yer aldığı filmi ölmek üzere olan bir bilim adamının kendi çaresini bulmak için izlediği acımasız ve sonu olmayan yolu bizlere anlatıyor. 2022 yılının en çok beklenen yapımı 1 Nisan tarihinde tüm dünya ile ülkemizde de sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Keşfet