Ahsen Eroğlu’nun Sevgilisi Kemal Ertuğ Kimdir? Ne İş Yapıyor ve Kaç Yaşında? Tüm Bilinmeyenleri!

Oyuncu Ahsen Eroğlu'nun sevgilisi Kemal Ertuğ kimdir? Kemal Ertuğ aslen nerelidir? Kemal Ertuğ kaç yaşında? Kemal Ertuğ ne iş yapıyor? Kemal Ertuğ ve Ahsen Eroğlu nasıl tanıştı? Kemal Ertuğ ve Ahsen Eroğlu ne kadar süredir birlikteler?

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ahsen Eroğlu’nun Sevgilisi Kemal Ertuğ Kimdir? Ne İş Yapıyor ve Kaç Yaşında? Tüm Bilinmeyenleri!

Ahsen Eroğlu şu sıralar fazlasıyla gündemde

Star TV'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisindeki Dicle rolüyle ününe ün katan genç oyuncu Ahsen Eroğlu, şu sıralar erkek arkadaşıyla birlikte sosyal medyada fazlasıyla konuşuluyor.

“İlişkimiz gayet güzel gidiyor”

Ahsen Eroğlu ve sevgilisi Kemal Ertuğ, Aslı Enver, Güven Murat Akpınar, İpek Bilgin ve Cem Yiğit Üzümoğlu'nun da yer aldığı Sırça adlı tiyatro oyununun galasına katıldı. Ahsen Eroğlu ve sevgilisi Kemal Ertuğ, magazin basını önünde merak edilen soruları cevapladı. Ahsen Eroğlu, sevgilisi Kemal Ertuğ ile uzun süredir tanıştıklarını açıkladı. Eroğlu yaptığı açıklamada, "Aslında uzun süredir tanışıyorduk. Yılbaşında resmen aşk yaşamaya başladık. İlişkimiz gayet güzel gidiyor" dedi.

Kemal Ertuğ kimdir?

Kemal Ertuğ'nun başarılı bir ressam olduğu ortaya çıktı. Kemal Ertuğ'nun Instagram hesabı ise “kemug”. Kemal Ertuğ'nun şu anda kaç yaşında olduğu veya nereli olduğu hakkında ise net bir bilgi yok.

Mutluluk pozu verdiler

Oyuncu Ahsen Eroğlu sevgilisi Kemal Ertuğ ile ilk kez gece geç saatlerde görüntülenmişti. Çift, basın mensuplarına poz verirken aşkları hakkında da açıklamalarda bulunmuşlardı.

Ahsen Eroğlu kimdir?

Ahsen Eroğlu, 27 Ekim 1994'te Çorlu'da doğdu. Ahsen Eroğlu, Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu'ndan mezun olduktan sonra Sahne 3MOTA'da oyunculuk eğitimini aldı. 2015 yılında Modern Habil Kabil dizisi ile kariyerine başlayan Ahsen Eroğlu, bu dizide Zehra karakterini canlandırmıştır. Bu dizinin ardından "Muhteşem Yüzyıl Kösem", "Anne", "Kızlarım İçin" ve "İstanbullu Gelin" gibi dizilerde yardımcı karakter olarak başarılı bir şekilde yer aldı. İlk başrolünü 2019 yılında Kuzgun dizisinde Kumru Cebeci olarak yapmıştır. Ayrıca Ahsen Eroğlu, Fransız dizisi Dix pour Cent'ten uyarlanan Menajerimi Ara dizisinde Dicle rolüyle herkesin beğenisini kazanmıştır.

Keşfet