59 Yaşında ki Seda Sayan 7. Kez Evleniyor mu? Kendisinden 25 Yaş Küçük Sevgilisi ile Evlilik Planımı Yapıyor?

Seda Sayan her zaman magazin dünyasında ilgi çeken bir isim oldu. 6 kez evlenen ve boşanan güzel şarkıcı, sunucu ve iş kadını Sayan, yedinci kez evlenmenin planlarını yapıyor. Kendisinden 25 yaş küçük ve aynı sahneyi paylaştığı Çağlar Ökten ile aralarında bir yakınlaşma olduğu biliniyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
59 Yaşında ki Seda Sayan 7. Kez Evleniyor mu? Kendisinden 25 Yaş Küçük Sevgilisi ile Evlilik Planımı Yapıyor?

Son dönemde ikilinin verdiği samimi pozlar, aralarında ki bir elektriklenme olduğunun düşünülmesine neden oldu. Ötken’in bu durumun ardından Sayan’a evlenme teklif ettiği ve sayanında bu evlilik teklifine evet dediği haberi geldi.

Seda Sayan Evlilik Teklifine Evet mi Dedi!

Çağlar Ökten ve Seda Sayan arasında uzun zamandır samimi bir yakınlaşma olduğu biliniyordu. Bu yakınlaşmanın sonunda evlilik teklifi geldiği haberi gündeme bomba gibi düştü. İkilinin 14 Şubat Sevgililer gününde Süreyya Teras’ta birlikte sahne aldıkları biliniyor. Bu sahnenin ardından bir anda cebinde bulunan tektaş yüzüğü çıkaran şarkıcı, Sayan’a evlilik teklifi ettiği iddia edilmişti.

Bu ilişkisi sürekli yalanlayan güzel şarkıcı Sayan, tüm sorulara “Aşk yok, iş var” şeklinde cevap vermişti. Ancak son dönemde samimiyetleri artan ikilinin bu duruma kayıtsız kalamadıkları görüldü. Aynı zamanda dobralığı ile bilinen sayan “Evlilik teklifi aldınız mı” sorusuna gerçek cevaı verdi.

Evlilik Teklifi Aldığım Doğru!

Seda Sayan gazetecilerin sorusu üzerine evlilik teklifi aldığın doğru olduğu söyledi. Çağlar’ın daha önce bir evlilik yaptığını, 11 yaşında bir oğlu olduğunu, iyi bir şekilde anlaştıklarını ve ilişkilerinin güzel gittiğini söyledi. Son olarak da “Hayırlısı1” diyerek sözlerini tamamladı.

Çocuğumun babası tüm evliliklerimi saymıyorum diyen güzel oyuncu ve şarkıcı sayan, evlenmek için doğru zaman bu zamanmış dedi. Dingin bir yapıya sahibim ve şimdi yanımda birisinin olmasını isterim dedi. Sinan Engin ile evliliğinden bir oğlu bulunan Sayan, bu evlilikle birlikte şimdiye kadar 6 evlilik yaptı. Bu kararından geri dönüş olmazsa bu onun yedinci evliliği olarak kayıtlara geçecek.

Keşfet