Volkswagen Yeni Dönem Passat Fiyatlarını Açıkladı! Yeni İndirimli Fiyatlara Şok Olacaksınız

Otomobil sektöründeki durdurulamaz yükseliş devam ederken Volkswagen kullanıcılarının yüzünü güldürecek bir adım attı. Döviz kuru sonrası fiyatlarda yaşanan düşüşte en çok göze batan model Passat oldu.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Volkswagen Yeni Dönem Passat Fiyatlarını Açıkladı! Yeni İndirimli Fiyatlara Şok Olacaksınız

Son dönemdeki ekonomik dengesizliğin en çok etkilediği sektörlerin başında otomotiv sektörü geliyor. Fiyatların aşırı yükselmesi sonrası özelliklede sıfır araç alımlarında artık fiyatlar cep yakıyor. İkinci el piyasasındaki yükselişi de hesaba katarsak araç sahibi olmak isteyenler ceplerinden çıkan paranın bir karşılığı olması için sıfır araçlara yöneliyor. Ancak fiyatlar sürekli yukarı giderken son dönemde araç sahibi olmayı isteyenlerin yüzünü güldürecek bir gelişme yaşandı. Döviz kurundaki düşüşün ardından birçok aracın fiyatı düşerken bazı markalarda güncel fiyatlarını paylaştıkları listelerde indirime gitti. Bu indirimde kullanıcıların en çok dikkatini çeken model Volkswagen Passat oldu.

2020-yeni-volkswagen-passat-ortaya-cikti-iste-turkiye-fiyati-motor-ve-donanim-ozellikleri-1568563075280.jpg

Volkswagen Passat Mart Ayı Fiyatları

Dünya devleri arasında yer alan Volkswagen markası Türkiye içerisi için açıkladığı fiyat listesinde Passat fiyatları dikkat çekti. Ülkemizde en çok tercih edilen araçlar arasında yer alan ve her çıkan yeni modeli üzerinden birçok sipariş alan müşterilerinin yüzünü güldürecek bir hamle yapmış oldu. Şu an için düşük fiyatlardan alıcıları ile buluşan Passat olası bir döviz kuru yükselmesinde tekrar zamlanabileceği için alma niyeti olanlar bayilere akın ediyor.

f2ed6698-c02c-4468-8a53-29b9b272580e-912x513.jpg​​​​​​​

2022 Volkswagen Passat’ın alt segment modelleri şu an için 572 Bin TL’den alıcı buluyor. Paket yükselmesine göre ise 1 milyon 250 bin TL’ye kadar yükselebiliyor. Passat 1.5 TSI ACT 150 PS DGS modelinin satış fiyatı listede 572 Bin TL olarak görünürken aynı modelin Bussiness türündeki aracı 651 Bin 800 TL olarak listeleniyor. Aynı modelin Elegance seçeneğini seçtiğinizde ise fiyat 786 Bin 800 TL.

2.0 TDI SCR 150 PS DSG Seri Passat modelinin bussiness versiyonu 1 milyon 40 Bin TL. Elegance seçenği ise 1 milyon 250 Bin TL. Otomatik vites paketi ile satılıyor ve yakıt olarak dizel kullanıyor.

Keşfet