2024 Model Volkswagen Passat Türkiye Yollarında! Hem De Kimsenin Tahmin Edemeyeceği Bir Fiyat İle!

Otomobil piyasasında Hem Türkiye'de hem dünyada en önemli markalar arasında yer alan Volkswagen efsane modeli Passat ile tekrar yollara düşüyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
2024 Model Volkswagen Passat Türkiye Yollarında! Hem De Kimsenin Tahmin Edemeyeceği Bir Fiyat İle!

Kısa süre içerisinde Türkiye piyasasına da gelmesi beklenen yeni Volkswagen Passat detayları ile dikkat çekiyor. Son dönemlerde otomobil tutkunları için SUV araçlar oldukça popüler durumda. Volkswagen markası da su araç modellerine olan bu ilginin farkında ve bu modeldeki Araç sayısını arttırıyor. Alman otomobil üreticisi SUV model araç çeşitliliğini arttırmak için en efsane modelleri arasında yer alan Volkswagen Passat modelinin üretimini durdurmuştu.

Bu konuda birçok olumsuz tepkiyi alan marka bu sefer geri adım atarak Volkswagen Passat üretimine devam edileceği ve Variant versiyonu ile üretimin süreceğini açıklamıştı. Yaptığı değerlendirmenin ardından Passat üretimini gözden çıkarmaktan vazgeçen Volkswagen 2024 yılı için üreteceği Volkswagen Passat modelinde bazı sürprizlere imza attı. Passat modeli 2024 yılı ile birlikte oldukça farklı bir görünüme kavuşacak. Model üzerinde yapılan makyajsız tasarım ile bambaşka bir Volkswagen Passat modeli ortaya çıkacak nokta özellikle yeni kasası ile dikkat çeken 2024 Volkswagen Passat modeli için arka far grupları çok daha etkili bir görünüm sağlayacak. Modelin ön kısmında da birçok değişiklik kullanıcıları mest edecek.

volkswagen-passat-variant-2023-render-images.jpg

2024 Volkswagen Passat Modelinin Tasarım Görüntüleri İnternete Sızdı

2024 model Volkswagen Passat tasarım görüntüleri kısa süre önce internete sızdı. Daha şimdiden 2024 model Volkswagen Passat Variant için fiyat araştırmaları başladı. Henüz otomobilin tanıtılmaması ve bunun uzun bir süre sonra gerçekleştirilecek olması nedeniyle fiyat ile ilgili kesin bir duyuru yapılmadığı nokta Bununla birlikte aracın fiyatının ne kadar olacağı Henüz belli değil nokta yapılan tahminlere göre 2024 model Volkswagen Passat Variant için satış fiyatı o dönemdeki rakiplerini çok daha üzerinde olacak. Bu konu ile alakalı Volkswagen markası tarafından zamanı geldiğinde gerekli açıklamaların yapılması bekleniyor. 2023 model Passat fiyatları incelendiğinde ise 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Business modelinin 1 milyon 139 bin 200 TL olduğu görülürken 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elegance modelinin 1 milyon 388 bin 800 TL üzerinden satışa çıkarıldığı görülüyor.

Keşfet