Volkswagen SUV Araç Kampanyası ile En Çok Satan Olmaya Geliyor!

Son yıllarda otomobil satın almak neredeyse zorlaştı. Bildiğiniz gibi ekonomi gerçekten çok kötü ve insanlar paralarını nereye yatıracaklarından emin değiller. Fakat şimdi önünüzde önceden oluşturulmuş tüm tabuları yıkmaya hazır bir araç var. Türkiye'nin yeni favori aracı Volkswagen T-Roc olacak…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Volkswagen SUV Araç Kampanyası ile En Çok Satan Olmaya Geliyor!

T-Roc için söylenecek çok şey var

İnsanlar günümüzde araç satın almakta zorlanıyor. Bazı insanlar, ekonomik kaygılar ve düşen araba fiyatlarıyla ilgili endişeler de dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle bir otomobil satın almakta tereddüt ediyorlar. Bizi bu noktaya getiren enflasyon hakkında söylenecek fazla bir şey yok ama bu T-Roc için söylenecek çok şey var. Çünkü estetiği, kalitesi ve dokusu enflasyondan etkilenmiyor. Volkswagen SUV sınıfının bir numaralı markası olan T-Roc, 2022 model serisinde önemini artırdı. 2022 Volkswagen T-Roc için fiyat listesi, bu güncellenmiş paketin bir sonucu olarak önemli ölçüde daha uygun hale geldi. Volkswagen, SUV’ları piyasaya sürdüğünden beri, bir dizi kampanya başlattı.

Volkswagen T-Roc'un teknik özellikleri

Volkswagen T-Roc'taki Matrix Led farlar onu fazlasıyla öne çıkarıyor. 2022 modeliyle birlikte içerideki 6,2 inçlik ekran, 9,6 inçlik bir ekrana yükseltildi. Bu özelliklere rağmen ufak bir makyaja sahip olan Volkswagen T-Roc, 2021 modelinden çok daha belirgin hale geldi. Özellikle opsiyonlar açısından çok sayıda özellikle birlikte gelen bir Volkswagen T-Roc satın almanın şimdi en iyi zamanı.

2022 Volkswagen T-Roc fiyat listesi

Yeni T-Roc 1.5 TSI 150 bg Life PS DSG, fiyatı 644 bin Türk Lirası

Yeni T-Roc 1.5 TSI 150 bg Style PS DSG, fiyatı 706 bin Türk Lirası

Yeni T-Roc 1.5 TSI 150 bg R-Line PS DSG, fiyatı 733 bin Türk Lirası

Volkswagen ID modellerine yazılım güncellemesi sunacaktı

Gelişmiş sürücü destek teknolojileri ve daha iyi ses kontrolü gibi özellikler, güncellemeye dahil edilen önemli geliştirmeler arasında yer alacak. Şirket, bazı modeller için hızlı şarj ve yeni bir akıllı navigasyon uygulaması da sunacak. Volkswagen, ID 3'ün piyasaya sürülmesinden bu yana mevcut sorunları gidermek için önemli bir yazılım güncellemesi üzerinde çalıştıklarını belirtmişti. Kullanıcılar, bilgi-eğlence sisteminde yapılacak değişiklikleri içeren güncellemeyi Nisan 2022'de indirebilecekler.

Keşfet