Volkswagen ID Buzz Modeli ile Geliyor! Herkesin Merak Ettiği Fiyatları da Fazlasıyla Uygun! Tamamen Elektrikli Bir Araç!

Otomobil sektörünün en önemli isimlerinden biri haline gelen Volkswagen, tüm piyasayı alt üst edecek bir model hazırlıyor. Dev araç şirketi Volkswagen, her modeliyle herkesin dikkatini çekmeyi başarırken, tarihe geçecek bir yeni modeli daha piyasaya sürmek üzere.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Volkswagen ID Buzz Modeli ile Geliyor! Herkesin Merak Ettiği Fiyatları da Fazlasıyla Uygun!  Tamamen Elektrikli Bir Araç!

Günümüzde bir klasik haline gelen Volkswagen T1, T2 ve T3 modellerine alternatif olarak tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan yeni modelin ilk görünümünden herkes memnun kaldı. Konu ile alakalı tüm detayları en ince ayrıntısıyla haberimizde bulabilirsiniz…

volkswagen-id-buzz-ykcm-cover-1.jpg

Tamamen elektrikli bir minibüs

9 Mart'ta kamuoyuna tanıtılacak olan Volkswagen ID Buzz modeli kullanıcıların fazlasıyla dikkatini çekti. Ayrıca fiyat listesi ile de kullanıcıları kendine çekmeyi başardı. 9 Mart'ta Alman otomobil üreticisi Volkswagen, tamamen elektrikli bir minibüs olan ID Buzz'ı tanıtacak. Elektrikli otomobiller giderek piyasaya hakim olmaya başladığından, birçok üretici son yıllarda ürün yelpazesini tamamen elektrikli hale getirdi. Geçen yıl bu firmalardan biri olan Volkswagen, tamamen elektrikli bir minibüs olan ID Buzz'ı piyasaya sürdü.

volkswagen-id-buzz-cargo-681x400-1.jpg

Aracın bir kargo modeli de olacak

Volkswagen ID Buzz, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için geleneksel ve genişletilmiş versiyonların yanı sıra binek ve ticari modellerde satışa sunulacak. Volkswagen ID Buzz, küresel çıkışını 9 Mart'ta yapacak. Alman üreticiye göre aracın bir kargo modeli de olacak. ID Buzz, Volkswagen’in diğer elektrikli araçlar için de kullandığı MEB platformundan yükselecek. Toplanan bilgilere göre araç, en olası seçenek dört tekerlekten çekiş olmak üzere tek ve çift motorlu konfigürasyonlarda sunulacak.

volkswagen-id-buzz-konsept-1.jpg

Söylentilere göre 20.000 Euro

ID Buzz ticari versiyonu, diğer özelliklerin yanı sıra gelişmiş bir otopilot sistemine sahip tam otonom bir araç olarak Avrupa'da satışa sunulacak. Otonom sürüş modelinin ise daha geç piyasaya çıkması bekleniyor. ID Buzz çeşitleri, Volkswagen'in Hannover'deki tesisinde üretilecek. Volkswagen ID Buzz'ın fiyatı elbette kullanıcılar tarafından en çok merak edilen özellik oldu. Gerçek fiyat 9 Mart'ta açıklanacak olsa da ilk bilgiler oldukça şaşırtıcı. Söylentilere göre Volkswagen ID Buzz modeli 20.000 Euro fiyatla satışa sunulacak.

Keşfet