Toyota Corolla Hybrid İçin 181 Bin 500 TL İndirim Fırsatı! Bu Fırsatı Kaçıranlar Çok Üzülür!

Toyota Corolla Hybrid modelinde 181 bin 500 TL indirim var. Fiyat listesini gördüklerinde araba almayı düşünenler bayilere koşacak. Çünkü bu indirimli fiyatlar ile stoklar hızla erimeye başladı. Küresel arz sorunlarının bir sonucu olarak otomobil fiyatları arttı. Bunun sonucunda Toyota, araç alamayacakları için hayal kırıklığına uğrayan müşterilere müjdeli haberi verdi. Toyota Corolla modeli, otomobil meraklıları arasında şimdiden popüler bir seçim olarak görünüyor. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Toyota Corolla Hybrid İçin 181 Bin 500 TL İndirim Fırsatı! Bu Fırsatı Kaçıranlar Çok Üzülür!

İndirimleriyle dikkat çeken Toyota modellerinin fiyatları internette en çok arananlar arasında yer alıyor. Toyota'nın hem elektrikli hem de dizel araçlar için geçerli olan Corolla Hybrid indirimi müşterileri mutlu edecek gibi görünüyor. Fiyat listesini gördüklerinde araba almayı düşünenler sevinçten havalara uçacak. Stoklar bu indirimler ile hızla erimeye başlıyor. Devrim niteliğindeki görünümü ve kendi kendini şarj eden hibrit sistemi ile Toyota Corolla Hybrid modeli alıcıların beğenisine sunuluyor. Toyota, tek bir araçta yüksek teknolojiyi muazzam performansla birleştiren tüm zamanların en iyi arabası gibi görünüyor. Toyota Corolla Hybrid modelinde 181 bin 500 TL’lik indirim göze çarpıyor.

corolla.jpg

Toyota Corolla Hybrid teknik özellikleri

Otomobilin 1.8 litrelik benzinli motoru ve elektrik motoru birlikte çalışarak otomobilin güçlü hibrit teknolojisini açığa çıkarıyor. Yeni Toyota Corolla Hybrid modeli, yüksek kaliteli iç mekanı sayesinde yolcularına daha parlak bir sürüş deneyimi sunuyor. Ayrıca yumuşak koltukları sayesinde tüm yolculuklarda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ambiyans sağlıyor. Ayrıca yakıt verimliliğini minimuma indirerek sürücülerinin tasarruf etmesine de yardımcı oluyor. Geri görüş kamerası, iki multimedya sistemi, 8 inç dokunmatik ekran, kablosuz şarj, LED farlar, 17 inç alüminyum alaşım jantlar ve siyah ızgaralar da modelde yer alıyor. Ayrıca otomobil dokuz farklı renkte ve altı farklı alüminyum jant tasarımında mevcut.

toyota-corolla-sedan8-1.jpg

Toyota Corolla Hybrid Mart fiyat listesi

  • Hybrid Dream e-CVT, Liste Fiyatı: 689.700, İndirimli Satış Fiyatı: 529.550
  • Hybrid Flame e-CVT, Liste Fiyatı: 703.100, İndirimli Satış Fiyatı: 539.850
  • Hybrid Flame X-Pack e-CVT, Liste Fiyatı: 726.600, İndirimli Satış Fiyatı: 557.850
  • Hybrid Passion X-Pack e-CVT, Liste Fiyatı: 781.400, İndirimli Satış Fiyatı: 599.850

Keşfet