Tam Tamına 2900 TL Taksit ile Renault Clio Sahibi Olabilirsiniz!

Aylık 900 TL ödeme ile yepyeni bir Renault Clio ister misiniz? Yeni bir Renault Clio arıyorsanız bu bilgi tam size göre! Krediyle yepyeni bir Renault Clio almak için ne kadar paraya ihtiyacınız olacağını mı hesaplamaya çalışıyorsunuz? Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Tam Tamına 2900 TL Taksit ile Renault Clio Sahibi Olabilirsiniz!

Artık fiyatlar el yakıyor

Günümüz piyasasında ucuz diyebileceğimiz Renault Clio bile 248 bin TL'ye satılıyor. Eğer beklentileriniz yüksekse orta segment bir araç için 400 bin TL ödemeniz gerekecek. 200 bin TL'den aşağı güzel bir ikinci el otomobil bulmak imkansız.

Aylık taksit ödemesi 2900 TL

Gündemde olan kredi fırsatı sayesinde artık yeni bir arabaya daha kolay sahip olabilirsiniz. Kredi faiz oranları önceki aylara göre biraz daha düşük. Mevcut bütçenize göre kredi çekerek kolayca yeni bir araba satın alabilirsiniz. Yaklaşık 160 bin TL bütçeniz varsa 88 bin TL araç kredisi kullanabileceksiniz. Kredinin vadesini 48 aya ayarladığınızda, ödemeniz gereken aylık ücret de aynı şekilde oldukça uygun olacak. Ayrıca %1,59 faiz oranı ile aylık taksit ödemesi de 2900 TL olacak. Bu da makul bir rakam. Zaten mantıklı bir şekilde düşündüğümüz zaman asgari ücret de yaklaşık 4250 TL. Elbette alıcının kararının tamamen kendisine ait olduğunu söyleyebiliriz. Son olarak, Renault Clio fiyatının bu ay sınırlı süreli bir teklifin parçası olduğunu hatırlatmak isteriz. Sonuç olarak, Nisan ayına kadar bu fiyatlar değişebilir.

Renault Clio

Renault Clio, 1990 yılından bu yana Fransız otomobil üreticisi Renault tarafından kaliteli bir şekilde üretilen ve şu anda 5. neslinde olan B segmenti bir otomobildir. Renault 5'in üretimi durma noktasına geldikten sonra üretilmeye başlanmıştır. Clio'nun ayrıca sportif bir station wagon olarak tanımlanan Grand Tour modeli de bulunuyor. Clio dünya çapında 10 milyondan fazla sattı. 2012 yılında yeniden tasarlanan Clio, bir kez daha Altın Direksiyon Ödülü'nü aldı. Toplam 10 adet Altın Direksiyon Ödülü kazanan Clio; Hatchback, Grand Tour ve RS modelleri; Joy, Icon ve GT Line donanım paketleri üretmeye bugün de devam ediyor.

Keşfet