Skoda Scala Fiyatları ile Yine Şaşırtıyor!

Güncel Skoda Scala fiyat listesi görenleri bir kez daha şaşırtacak. Skoda Scala'nın çeşitli versiyon seçenekleri ve fiyatları kullanıcılar tarafından fazlasıyla merak ediliyor…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Skoda Scala Fiyatları ile Yine Şaşırtıyor!

Güncel fiyat listesi fazlasıyla dikkat çekiyor

Güncel fiyat listesi nedeniyle fazlasıyla dikkat çeken C sınıfı hatchback modeli olarak karşımıza çıkan Skoda Scala, oldukça ilgi çekmeye devam ediyor. Seat Leon ve Volkswagen Golf, Skoda Scala'nın asıl rakipleri olarak karşımıza çıkıyor.

Almak istiyorsanız hızlı olmalısınız

Skoda Scala, standart donanım olarak 110 beygir gücü sağlayan 1.0 litrelik benzinli bir motora sahip. Ayrıca otomatik şanzımana sahip. Rakipler baz donanım olarak manuel şanzıman sağlarken, bunlar Skoda Scala'dan çok daha yüksek fiyatlara satılıyor. Scala ise 496.400 TL'lik otomatik şanzımanla alıcı bulmaya devam ediyor. Eğer kafanızda aracı almak gibi bir düşünce varsa hızlı olmak size avantaj sağlayabilir.

Skoda Scala tüm donanım seçenekleri ve fiyat listesi

1.0 TSI 110 PS DSG Comfort, satış fiyatı ise 496.400 Türk Lirası

1.0 TSI 110 PS DSG Elite, satış fiyatı ise 521.400 Türk Lirası

1.0 TSI 110 PS DSG Premium, satış fiyatı ise 579.400 Türk Lirası

1.5 TSI ACT 150 PS DSG Premium, satış fiyatı ise 601.400 Türk Lirası

Skoda

Skoda Auto, Çek Cumhuriyeti'ndeki en eski araç üreticilerinden biridir. 1991 yılında Volkswagen Grubu tarafından satın alınmıştır. Şirket aslında, 1895 yılında, aile şirketinin iki çalışanı olan Laurin & Klement'in bisiklet üretmek için bir ortaklık kurmasıyla başladı. 1899'da ise motosiklet yapmaya başladılar. Bu durumu ise altı yıl sonra otomobiller izledi.

Skoda Scala

Skoda Scala, Çek otomobil üreticisi SKoda Auto tarafından üretilen küçük bir aile arabası veya kompakt hatchback'tir. Otomobil, Fabia ve Octavia arasına sığacak ve C kategorisi hatchback'lerle rekabet etmek için üretildi. Scala, 2018 yılının Aralık ayında tanıtıldı. Ocak 2019 tarihinde çevrimiçi bir yapılandırıcıya erişildi ve satışlar resmi olarak 2019 Mayısı'nda başladı. Daha önce otomobilin adının 'Felicia', 'Garde', 'Spaceback' veya 'Popular' olacağı tahmin ediliyordu. Ancak 15 Ekim 2018'de "Scala" ismi ortaya çıktı.

Keşfet