Renault Clio Sahiplerinin Dikkat Etmesi Gerekiyor! Ücretsiz Araba Değişim Hakkı Sunuluyor!

Renault, diğer otomobil üreticileri gibi yavaş yavaş elektrikli motorlara geçiyor. Sadece bugünün değil yarının da teknolojisi olan elektrikli otomobiller, günümüzde çok az kullanılmasına rağmen gelecekte daha sık kullanılacaktır. Sonuç olarak, Renault Clio sahipleri bu gelişmelerden ücretsiz olarak yararlanabilecekler. Renault'nun elektrikli araçları gelecekte ücretsiz olarak değiştirilebilecek. Merak edilen tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Renault Clio Sahiplerinin Dikkat Etmesi Gerekiyor! Ücretsiz Araba Değişim Hakkı Sunuluyor!

Elektrikli Clio ile Doğrudan Takas Yapılabilecek

Renault Clio, piyasaya sürülecek elektrikli Clio hakkında mevcut Clio sahiplerine harika bir haber verdi. Verilen bilgilere göre, elektrikli Clio'nun piyasaya sürüldüğü tarihteki en eski yirmi bir günlük Clio'nun sahipleri, elektrikli Clio ile doğrudan takas yapabilecekler. Sadece çok küçük meblağlar ödeyecekler. Çeşitli vergiler, ehliyet, plaka gibi minimum masraflarla eski Renault Clio'nuzu yeni nesil elektrikli Renault Clio ile değiştirebileceksiniz. Ancak daha önce de belirtildiği gibi, en fazla yirmi bir günlük Renault Clio için geçerli olan sınırlı süreli bir teklif olacak. Örneğin altı aylık veya bir yıllık Renault Clio için normal ödemeler gerekecektir.

Elektrikli Renault Clio ne zaman satışa çıkacak?

Aslında Renault şu anda Clio ile son derece karşılaştırılabilir olan ZOE elektrikli aracını üretiyor ve ülkemizde pazarlanmaya devam ediyor. Ancak adı Clio olmadığı için bu kampanya bu araç için geçerli değil. Renault, benzer bir programın ZOE için değil de Clio için geliştirileceğini duyurdu. Mart ayında bir Renault Clio satın aldığınızı varsayalım. Renault, Nisan ayında elektrikli Clio'yu piyasaya sürdü. Bu senaryoda, elektrikli Clio'yu ücretsiz kullanma hakkına sahip olacaksınız. Ancak ağustos ayında lansmanı yapılan model için elbette bu hakka sahip olmayacaksınız.

1548667124-21221432-2019-new-renault-clio.jpg

Elektrikli Clio başvurusu nasıl yapılıyor?

Elektrikli Clio modelinden yararlanmak için bir başvuru formu doldurmanıza gerek yok. Renault'un sistemleri, yeni satın alınan tüm Renault Clio'ları tespit edip bunlarla ilgili bilgi sunabilecek. Ulaşılamayan veya dikkate almayan müşterilerin araçlarını en yakın Renault mağazasına getirmeleri ve talepte bulunmaları gerekebilir. Çünkü her müşteriye ulaşım sağlamak elbette mümkün olmayabilir.

Keşfet