Renault Clio Mart Ayı Fiyatları Yayınlandı! En Çok Satan Olmayı Başardı!

Tüm kullanıcılar Mart ayında Renault Clio fiyatlarını fazlasıyla merak ediyor. Renault Clio'nun fiyatlandırması hala görülmeye değer. Renault Clio Mart fiyat listesi çoğu kullanıcıyı sevindirirken. Çoğu kullanıcıyı da detayları daha fazla araştırmaya itti. Türkiye'de beğeniyle karşılanan Renault Clio'nun bu ay fiyatında değişiklik yaşandı. Tüm merak edilen detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Renault Clio Mart Ayı Fiyatları Yayınlandı! En Çok Satan Olmayı Başardı!

Şubat ayında en çok satılan model oldu

Renault Clio'nun diğer birçok marka ve model otomobile göre daha uygun fiyatlı olduğunu söylersek yanılmış olmayız. En son kasasıyla da büyük beğeni toplayan Clio, satış verilerine göre B sınıfı HB kategorisinde açık ara önde görünüyor. Şubat ayında Renault Clio en çok aranan ikinci el otomobil oldu. Şubat ayında 4.637 adet satılan Renault Clio, en çok satan otomobil modeli oldu. Diğer birçok B sınıfı otomobilin HB varyantları Clio'dan daha pahalı. Ayrıca Clio'nun sağladığından daha fazlasını da sağlamıyorlar.

renault-clio-2022-fiyat-listesi.webp

Renault Clio Mart ayı fiyatları

Joy 1.0 Sce 65 bg, Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 311.000 TL

Joy 1.0 TCe ECO 100bg, Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 361.000 TL

Joy 1.0 TCe X-Tronic 90 bg, Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 374.000 TL

Touch 1.0 TCe X-Tronic 90 bg, Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 388.000 TL

Icon 1.0 TCe X-Tronic 90 bg, Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 451.900 TL

renault-clio5-ph1-exterior-lifestyle-006-3161896646-1x-1-false.jpg

Renault Clio

Renault Clio, 1990 yılından bu yana Fransız otomobil üreticisi Renault tarafından kaliteli bir şekilde üretilen ve şu anda 5. neslinde olan B segmenti bir otomobildir. Renault 5'in üretimi durma noktasına geldikten sonra üretilmeye başlanmıştır. Clio'nun ayrıca sportif bir station wagon olarak tanımlanan Grand Tour modeli de bulunuyor. Clio dünya çapında 10 milyondan fazla sattı. 2012 yılında yeniden tasarlanan Clio, bir kez daha Altın Direksiyon Ödülü'nü aldı. Toplam 10 adet Altın Direksiyon Ödülü kazanan Clio; Hatchback, Grand Tour ve RS modelleri; Joy, Icon ve GT Line donanım paketleri üretmeye bugün de devam ediyor.

Keşfet