Renault Austral Tanıtıldı! Renault SUV Ürünlerine Bir Yenisini Daha Ekledi!

Renault, SUV ürünlerine iddialı bir model daha ekleyerek Austral'ı otomobil tutkunlarıyla buluşturdu. Firmaya göre yeni model, markanın küresel otomobil pazarının kalbinde yer alan C segmentindeki konumunu iyileştiriyor. Tüm detaylar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Renault Austral Tanıtıldı! Renault SUV Ürünlerine Bir Yenisini Daha Ekledi!

Yeni Austral, yaşanabilir otomobillerin geleneğini devam ettiriyor. Aynı zamanda, Arkana ve yeni Megane E-Tech, C-geçiş segmentinde tamamen elektrikli araçlara bir sonraki adım olarak görülüyor. Türkiye'de yeni Renault Austral'ın 2022'nin dördüncü çeyreğinde satışa çıkması bekleniyor. Yeni Renault Austral'ın cesur geometrik çizgileri, arka kısımdaki mikro-optik teknoloji gibi yapısal unsurlarla tamamlanıyor. Renault'nun yeni 'duygusal teknoloji' tasarım fikirlerinin yanı sıra LED arka lambaları ve farlarda elmas şeklindeki desenleri içeriyor.

Yeni Austral’in iç tasarımı

Geniş bir OpenR ekranı, Yeni Austral'ın yüksek teknolojili kokpitinde 12,3 inçlik gösterge paneli ile 12 inçlik dikey bilgi-eğlence ekranını birleştiriyor. Araçtaki toplam ekran sayısı, ön cama yansıtılan 9,3 inçlik yükseltilmiş bir ekranın eklenmesiyle daha da büyüyor. OpenR ekran, kendi kendini ayarlayan parlaklığı ve optimum yansıtma özelliği sayesinde iç mekana daha teknik, daha ince ve güzel bir görünüm kazandırıyor. Zarif ve şık yapısal orta konsolu ile yeni Austral, sürücü ve ön yolcunun yaşam alanlarını etkili bir şekilde ayırt eder. Aynı zamanda kablosuz olarak şarj olan bir telefon alanı, kullanışlı bir saklama alanı olan ileri geri ayarlanabilen bir kol dayama yeri ve bilgi-eğlence ekranının kullanımını kolaylaştıran aerodinamik bir el desteği de bulunuyor. Yeni Austral'ın iç tasarımı, donanım seviyesine ve seçilen seçeneklere bağlı olarak gerçek ahşap, deri, Alcantara, dolgulu kumaşlar ve dokunma hissi uyandıran malzemelerden oluşuyor.

afe397f2c894771178c9d297b75c33cab95ab4a8.jpeg

Yeni nesil bir platform

Yeni Renault Austral, yeni CMF-CD platformu üzerine inşa edilen ilk Renault aracıdır. Uluslararası markalarının kompakt ve üst sınıf ürünleri, yeni CMF-CD platformu sayesinde yenilenecek. Austral, sürücülerin alışkanlıklarını değiştirmesine gerek kalmadan çeşitli sürüş düzenlerine uyum sağlayan benzersiz elektrik destekli motorlarla yola çıkıyor. 130 hp 48V Mild Hybrid Advanced ve 140 hp / 160 hp 12V Mild Hybrid dahil olmak üzere benzinli versiyonları ve 200 hp'ye kadar 400V beslemeli yeni nesil E-TECH Hybrid motorları bulunmaktadır.

Keşfet